Vánoční besídka

Vánoce, Vánoce přicházejí… a my se na ně všichni těšíme. Proto jsme se v pátek 14. 12. sešli v hasičárně, kde jsme si užívali společných chvil. Nejen, že jsme zkusili básničku na VVH, ale také jsme hráli spoustu her! Večeři nám uvařily naše vedoucí, všichni si pochutnali a pak jsme se šli provětrat ven. Prošli jsme se po Černovíru, u vánočního stromečku jsme zazpívali koledy, zapálili prskavky a šli vymrzlí zpět.
Během té chvíle, kdy jsme byli venku, nám pod stromečkem přibyly dárky od Ježíška. Bouchli jsme rychlé špunty a začalo se rozdávat. Dárků bylo opravdu dost (asi jsme byli hodní), ale i tak jsme stihli zhlédnout film V peřině. Někteří byli tak zmožení, že usnuli již během pohádky, ale našli se i tací, kteří ne a ne usnout. Pusy jim jely, oči otevřené a spacáky jen šustily. Nakonec všichni znaveni usnuli a nechali si zdát krásné sny.
Ráno nás provázela Doba ledová, při které jsme pobalili věci a nasnídali se. Bez básničky by to nešlo, takže jsme ji ještě přeříkali, zahráli si pár her a už byl čas jít domů.
Bylo to krásné rozloučení s rokem 2018 a teď už se těšíme na nový rok, který bude jistě ještě lepší.

Mladí hasiči Vám přejí klidné prožití svátků vánočních a do nového roku úsměv na tváři!

Mladí hasičiPermalink