Archiv pro měsíc: Září 2014

XIX. ročník Memoriálu Zdeňka Veselého

IMG_8485V sobotu 27. září 2014 se na hřišti pod lesem a blízkém okolí v Černovíru uskutečnil XIX. ročník závodu požárnické všestrannosti – Memoriálu Zdeňka Veselého. K měření sil nastoupilo 38 hlídek mladších žáků a stejný počet hlídek starších žáků. Celkem se soutěže zúčastnilo 380 mladých hasičů z okresů Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou a Pardubice. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem XIX. ročník Memoriálu Zdeňka Veselého

Vystavovali jsme na Pyrocaru 2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERADo Přibyslavi jsme vyrazili s našimi polskými kamarády ze Stareho Waliszówa v 15:30 hodin. Na místo jsme dorazili před 19 hodinou a hned po příjezdu začalo pršet. Náš DA Iveco měl místo v areálu THT Polička a díky veliké vstřícnosti pořadatelů z SDH Dobré mohl být MAN našich Poláků zaparkován přím naproti Ivecu. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vystavovali jsme na Pyrocaru 2014

Požár stohu v Dolních Libchavách

IMG_8357V neděli 7. 9. 2014 byla v 15:27 jednotka povolána k požáru stohu v Dolních Libchavách. Na cestu se vydala obě vozidla, tedy CAS 24 T815 TERRNo.1 a DA L1Z Iveco Daily. Po příjezdu na místo události velitel zásahu rozhodl, že se stoh nechá dohořet. Při odjezdu došlo k defektu na zadní pneumatice u CAS 24 T815, která byla ještě téhož dne vyměněna. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár stohu v Dolních Libchavách