fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Sport

Černý výr po dvaatřicáté

Již 32 let na hřišti Pod lesem burácí poslední červnovou sobotu hasičské stříkačky. Za ty roky prošel Černý výr mnoha změnami, ale co zůstalo stejné, je odhodlání a chuť hasičů do hasičského zápolení. Letošního ročníku se zúčastnila zhruba dvacítka soutěžních družstev z okresu Ústí nad Orlicí. Navštívili nás i hasiči ze Starého Waliszówa.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Černý výr po dvaatřicáté

Okresní kolo dospělých

V sobotu 10.6.2023 jsme se zúčastnili okresního kola v požárním sportu v Mladkově. Družstvo žen I a mužů I si zaběhlo stovky, štafety a požární útok. Ženy II pouze požární útok. Dopoledne bylo dobré, přebor jednotlivců i štafety jsme zvládli, ale odpoledne nastal zlom a ani jeden pokus požárního útoku nebyl podle našich představ. Přesto jsme se umístili na: ženy I, ženy II a muži I na 8. místě. Cestou domů jsme se pak stavili na Šedivci, kde hasiči slavili 111 let.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní kolo dospělých

Soutěž O ČERNÉHO VÝRA

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soutěž O ČERNÉHO VÝRA

Sen se splnil, máme mobilní atletickou dráhu a základnu pro požární sport

Prvotní nápad vznikl v roce 2019. Za jeho zrodem stála touha po bezpečnějších a lepších podmínkách pro sportování nejen mladých hasičů ale i dospělých členů. Nejdříve jsme se s tímto nápadem obrátili na starostu města Petra Hájka. Jeho slova nás potěšila, protože náš nápad podpořil. Následovala různá jednání se zástupci města Ústí nad Orlicí i s projekční kanceláří. Vše vypadalo, že je na dobré cestě. Bohužel pak přišel covid a vše se tak nějak zpomalilo, dalo by se říci, že zcela utichlo. 

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sen se splnil, máme mobilní atletickou dráhu a základnu pro požární sport

Okrsková soutěž

Na okrsek do Knapovce jsme vyrazili za slunečného počasí v sobotu 20.5.2023. Do okrskového zápolení jsme nasadili 3 družstva, jedny ženy a dvě družstva mužů. Závody rozeběhly naše ženy, poté nastoupilo družstvo žen z Ústí nad Orlicí a pak už následovala mužská kategorie, kde za vzájemného povzbuzování si kromě nás zaběhli své pokusy také hasiči z Knapovce, Hylvát a Ústí nad Orlicí. Odpoledne jsme si užili a domů si odvezli krásná tři 1. místa. Děkujeme SDH Knapovec za fajnové odpoledne.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okrsková soutěž

Kurz sebeobrany

„Hrstka statečných“ se dne 26. 11. 2022 zúčastnila kurzu ženské sebeobrany v Ústí nad Orlicí, kterou pořádala organizace Krav Maga-Kapap Bohemia Czech Republic. Byl to skvěle vedený kurz, odnesly jsme si mnoho zajímavých poznatků, dovedností a chvatů :-). Věřme, že je ale nebude nikdy potřebovat!

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kurz sebeobrany

Tak se zase uvidíme až na jaře!!

Tak nám skončila Velká cena Ústeckoorlicka, poslední závod jsme si zaběhli v sobotu 17.9.2022 v Nekoři. Nástřikové terče sice známe, ale tentokrát nás malinko potrápily. Ale i tak ženy 5. místo a muži 7. místo. Byla to fajn sezóna, kterou zakončíme slavnostním vyhlášením v sobotu 19. 11. 2022 ve Verměřovicích.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tak se zase uvidíme až na jaře!!

Sportovní víkend s VCÚ

Mašiny si o tomto víkendu vůbec neodpočinuly. Sobota 11.9. soutěž Pod hradem Lanšperk a neděle 12.9. požární útoky v Bohousové. No a naše výkony? Proměnlivé stejně jako počasí. Muži 11. a ženy 5. místo na Lanšperku, v neděli pak muži 8. a ženy 3. místo. Tím se Velká cena pomaličku přiblížila svému konci a nás čeká příští víkend už poslední závod v pořadí, a to v Nekoři.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sportovní víkend s VCÚ

Z Lanškrouna se veze zlato!

Další víkend a další Velká cena Ústeckoorlicka. Tentokrát požární útoky v Lanškrouně. Ty se konaly v sobotu 3. září. Naše děvčata brala první místo!! Kluci zaběhli na jistotu a patřila jim pátá příčka. Pohoda a fajn nálada vládla nejen na trati, ale i mimo ní.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Z Lanškrouna se veze zlato!

Prázdniny skončily!

Po prázdninové pauze opět na Velké ceně Ústeckoorlicka! Tentokrát v Brandýse nad Orlicí, v sobotu 28. 8. 2022. A vůbec to dnes nebylo špatné! Ženy A první místo, ženy B druhé místo a muži 8. místo. Ve finálovém „pavouku“ si ženy z týmu B doběhly pro první místo a kýta s pohárem z Brandýských pohárů je doma!

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prázdniny skončily!