fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Sport

Sen se splnil, máme mobilní atletickou dráhu a základnu pro požární sport

Prvotní nápad vznikl v roce 2019. Za jeho zrodem stála touha po bezpečnějších a lepších podmínkách pro sportování nejen mladých hasičů ale i dospělých členů. Nejdříve jsme se s tímto nápadem obrátili na starostu města Petra Hájka. Jeho slova nás potěšila, protože náš nápad podpořil. Následovala různá jednání se zástupci města Ústí nad Orlicí i s projekční kanceláří. Vše vypadalo, že je na dobré cestě. Bohužel pak přišel covid a vše se tak nějak zpomalilo, dalo by se říci, že zcela utichlo. 

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sen se splnil, máme mobilní atletickou dráhu a základnu pro požární sport

Okrsková soutěž

Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okrsková soutěž

Kurz sebeobrany

„Hrstka statečných“ se dne 26. 11. 2022 zúčastnila kurzu ženské sebeobrany v Ústí nad Orlicí, kterou pořádala organizace Krav Maga-Kapap Bohemia Czech Republic. Byl to skvěle vedený kurz, odnesly jsme si mnoho zajímavých poznatků, dovedností a chvatů :-). Věřme, že je ale nebude nikdy potřebovat!

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kurz sebeobrany

Tak se zase uvidíme až na jaře!!

Tak nám skončila Velká cena Ústeckoorlicka, poslední závod jsme si zaběhli v sobotu 17.9.2022 v Nekoři. Nástřikové terče sice známe, ale tentokrát nás malinko potrápily. Ale i tak ženy 5. místo a muži 7. místo. Byla to fajn sezóna, kterou zakončíme slavnostním vyhlášením v sobotu 19. 11. 2022 ve Verměřovicích.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tak se zase uvidíme až na jaře!!

Sportovní víkend s VCÚ

Mašiny si o tomto víkendu vůbec neodpočinuly. Sobota 11.9. soutěž Pod hradem Lanšperk a neděle 12.9. požární útoky v Bohousové. No a naše výkony? Proměnlivé stejně jako počasí. Muži 11. a ženy 5. místo na Lanšperku, v neděli pak muži 8. a ženy 3. místo. Tím se Velká cena pomaličku přiblížila svému konci a nás čeká příští víkend už poslední závod v pořadí, a to v Nekoři.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sportovní víkend s VCÚ

Z Lanškrouna se veze zlato!

Další víkend a další Velká cena Ústeckoorlicka. Tentokrát požární útoky v Lanškrouně. Ty se konaly v sobotu 3. září. Naše děvčata brala první místo!! Kluci zaběhli na jistotu a patřila jim pátá příčka. Pohoda a fajn nálada vládla nejen na trati, ale i mimo ní.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Z Lanškrouna se veze zlato!

Prázdniny skončily!

Po prázdninové pauze opět na Velké ceně Ústeckoorlicka! Tentokrát v Brandýse nad Orlicí, v sobotu 28. 8. 2022. A vůbec to dnes nebylo špatné! Ženy A první místo, ženy B druhé místo a muži 8. místo. Ve finálovém „pavouku“ si ženy z týmu B doběhly pro první místo a kýta s pohárem z Brandýských pohárů je doma!

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prázdniny skončily!

Tak jsme odstartovali další třicítku!!

Soutěž O černého výra se konala v sobotu 25. 6. 2022 na hřišti Pod lesem za účasti 20 týmů mužů a žen z okresu Ústí nad Orlicí. Během závodu nám bylo pěkně horko a tak nás příroda během nástupu krapet osvěžila. Originální výry z 3D tiskárny získali ti nejlepší a ten náš putovní si na rok zaletěl k hasičům do Letohradu. Děkujeme všem sponzorům i městu Ústí nad Orlicí za podporu této soutěže. Od 17:00 hod se pak na start postavila družstva města Ústí nad Orlicí v rámci okrskové soutěže.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tak jsme odstartovali další třicítku!!

Okresní kolo v požárním sportu

Okresní kolo proběhlo v sobotu 11. 6. 2022 v Mladkově. Z našeho SDH se ho zúčastnila tři družstva, muži I, ženy I a ženy II. Jedničková družstva si zaběhla štafetu, přebor jednotlivců a nakonec společně s týmy „dvojek“ i požární útok. Nejlepší naší stovkařkou je Martička Pirklová, která získala 3. místo. Celkově ženy I. druhé, muži I. šestí a ženy II. první. Jupííí.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní kolo v požárním sportu

Útoky v Nepomukách

Závod Velké ceny Ústeckoorlicka (a zároveň VČHL) v požárním útoku, neděle 29. 5. 2022, Nepomuky. Ani týmy dospělých nechtěly zůstat pozadu a chtěly ukázat mlaďákům, že na tu bednu také mají. No a ono se to povedlo! Ženy 3. místo a muži 12. místo.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Útoky v Nepomukách