fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Sport

Pozvánka na ŠEDIVÁKŮV ÚTOK

Jsou věci, které se nazapomínají!
I když na fotce v občance už máme nějaký ten šedivý vlas i vrásku navíc, co jsme se v mládí naučili, jsme nezapomněli. A ukážeme to v Černovíru Pod lesem při požárním útoku.
Staré gardy, které se vždy uměly pobavit a na poslední soutěži sezóny (ORPA Lanškroun, později Nekoř) to vždy pořádně rozjely, zveme k nám do Černovíru na tzv: REPETE!!

Rubriky: Sport | Štítky: | Napsat komentář

Závodní víkend dospělých

Soutěžní víkend proběhl 2. a 3. září 2017. V sobotu jsme byli v Knapovci na 20. ročníku memoriálu Zdeňka Šaldy a v neděli na VCÚ na Lanšperku. Sobota ženy 1. místo s časem 22, 6 s, muži 3. místo s časem 21,55 s. Pokračovat….

Rubriky: Sport | Štítky: | Napsat komentář

Černý výr odletěl do Polska

V sobotu 24.6.2017 proběhl v Černovíru již XXVI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku mužů a žen O černého výra. Zapojilo se 28 družstev. Soutěž to byla skutečně mezinárodní, protože kromě nejlepších družstev z okolí, soutěžili i hasiči z družebních měst Ústí nad Orlicí: Bystrzyce Kłodzké – Stary Waliszów a Popradu – Spišská Sobota.

Mezi muži zvítězilo družstvo Letohrad – Kunčice B před Horním Třešňovcem a Lanšperkem. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené, Sport | Štítky: | Napsat komentář

Straźacké závody – Stará Lomnica

17. 6. 2017 jsme vyrazili za hranice do Polska na soutěž ve Staré Lomnici. Této soutěže se účastníme každoročně v rámci česko-polské spolupráce města Ústí nad Orlicí a Bystryce Klodské. Síly jsme poměřili s družstvy OSP jak v požárním útoku tak i ve štafetě. Pokračovat….

Rubriky: Sport | Štítky: | Napsat komentář

Okresní kolo dorostu 2017

V neděli 11. 6. se naši dorostenci zúčastnili Okresního kola dorostu v Mladkově. Po pilných přípravách se Nikča Rosová umístila na 3. místě v kategorii mladších dorostenek, Verča Pirklová na 14. místě (střední dorostenky), Marta Pirklová na 3. místě a Hanka Kulhánková na 4. místě (starší dorostenky). Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Napsat komentář

Podzimní kolo hry plamen 2016-17 v Dolní Čermné

img_20161022_114652

Žáci

Ani letos nechyběli Naši mladí hasiči na závodu požárnické všestrannosti, na podzimním okresním kole hry Plamen, který se konal v sobotu 22. 10. 2016 v Dolní Čermné. SDH Černovír nasadil do nového ročníku hry Plamen jeden kolektiv složený ze dvou pětičlenných hlídek. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Napsat komentář

Přebor jednotlivce v Mladkově

dsc_0706Druhý závod Ligy OSH Ústí nad Orlicí v přeboru jednotlivců na 60m proběhl 1. října v Mladkově. Naše děvčata se oproti prvnímu závodu, který byl na domácí půdě v rámci ZPV Memoriálu Zdeňka Veselého, zlepšila i o 10 vteřin. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Napsat komentář

Soutěž ve Wilkanówě

20160716_104958Soutěž gminy ve Wilkanówě se uskutečnila 16. 7. 2016. V letošním roce se v kategorii českých týmů zúčastnila dokonce dvě družstva mužů. Naši muži obsadili 1. místo v kategorii, v celkovém pořadí 3. místo. Chlapi zvládli štafetu v čase pod 69 sekund a požární útok lehce přes 22 sekund. A se super výkonem přišla dobrá nálada. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Napsat komentář

Bowling SDH Černovír 2016

12829161_1397269263913372_3758647685723584528_oDne 12. 3. 2016 se uskutečnil bowlingový turnaj ve Sportcentru Radava. Opět se nás sešla super parta bowlařek i bowlařů, celkem 45 účastníků. Turnaj začal ve 14:00 hod a za 3 hodinky jsme stihli celkem 3 hry. Letošní ročník byl velice zajímavý co se týče výsledků, neboť favoritům i favoritkám z loňských let se moc nedařilo. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Napsat komentář

Netradiční dětský zimní branný závod v České Rybné

DSCF5923Netradiční dětský zimní branný závod v České Rybné proběhl 31. ledna. Vyjeli jsme se třemi tříčlennými hlídkami mladších, jednou tříčlennou hlídkou starších, dvěma dorostenci a jedním dvoučlenným družstvem vedoucích. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Napsat komentář
Trenérská škola očima závodníka Milana Šádka