fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Sport

Z Lanškrouna se veze zlato!

Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Z Lanškrouna se veze zlato!

Prázdniny skončily!

Po prázdninové pauze opět na Velké ceně Ústeckoorlicka! Tentokrát v Brandýse nad Orlicí, v sobotu 28. 8. 2022. A vůbec to dnes nebylo špatné! Ženy A první místo, ženy B druhé místo a muži 8. místo. Ve finálovém „pavouku“ si ženy z týmu B doběhly pro první místo a kýta s pohárem z Brandýských pohárů je doma!

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prázdniny skončily!

Tak jsme odstartovali další třicítku!!

Soutěž O černého výra se konala v sobotu 25. 6. 2022 na hřišti Pod lesem za účasti 20 týmů mužů a žen z okresu Ústí nad Orlicí. Během závodu nám bylo pěkně horko a tak nás příroda během nástupu krapet osvěžila. Originální výry z 3D tiskárny získali ti nejlepší a ten náš putovní si na rok zaletěl k hasičům do Letohradu. Děkujeme všem sponzorům i městu Ústí nad Orlicí za podporu této soutěže. Od 17:00 hod se pak na start postavila družstva města Ústí nad Orlicí v rámci okrskové soutěže.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tak jsme odstartovali další třicítku!!

Okresní kolo v požárním sportu

Okresní kolo proběhlo v sobotu 11. 6. 2022 v Mladkově. Z našeho SDH se ho zúčastnila tři družstva, muži I, ženy I a ženy II. Jedničková družstva si zaběhla štafetu, přebor jednotlivců a nakonec společně s týmy „dvojek“ i požární útok. Nejlepší naší stovkařkou je Martička Pirklová, která získala 3. místo. Celkově ženy I. druhé, muži I. šestí a ženy II. první. Jupííí.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní kolo v požárním sportu

Útoky v Nepomukách

Závod Velké ceny Ústeckoorlicka (a zároveň VČHL) v požárním útoku, neděle 29. 5. 2022, Nepomuky. Ani týmy dospělých nechtěly zůstat pozadu a chtěly ukázat mlaďákům, že na tu bednu také mají. No a ono se to povedlo! Ženy 3. místo a muži 12. místo.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Útoky v Nepomukách

Velká cena Ústeckoorlicka odstarovala na Kunčicích

Velká cena Ústeckoorlicka byla zahájena v neděli 22. 5. 2022 závodem v Letohradě Kunčicích. I přesto, že nás trápí úrazy, nevzdáváme to a zúčastnili jsme se dvěma týmy. Požární útok byl na sklopné terče, muži 3B a ženy 2B. V celkovém pořadí muži obsadili 13. místo a ženy 3. místo.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velká cena Ústeckoorlicka odstarovala na Kunčicích

Slavnostní vyhlášení VCÚ 2021

Slavnostní vyhlášení výsledků Velké ceny Ústeckoorlicka proběhlo v pátek 19.11.2021. Místem byla Orlovna v Letohradu a pořádající sbor Letohrad Kunčice. Celý večer se nesl v dobré náladě a byli jsme moc rádi, že jsme zase po dlouhé době mohli potkat kamarády z jiných soutěžních týmů.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Slavnostní vyhlášení VCÚ 2021

První zlato je třeba řádně oslavit

Jednou to prostě muselo přijít. První zlato v požárním útoku získalo družstvo žen u našich kamarádů na soutěži Pod hradem Lanšperk. Poslední soutěž seriálu Velké ceny Ústeckoorlicka byla prostě úspěšná. A kde jinde to řádně oslavit, než právě na HRADĚĚĚĚ!!! Gratulujeme a jen tak dál!

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První zlato je třeba řádně oslavit

Liga ve stovkách zahájena medailově

První závod v běhu na 100 metrů překážek a zároveň třetí závod Ligy OSH v běhu na 60 metrů proběhl v neděli 19.9.2021 v Mladkově. Dopoledne si odběhli své pokusy mladší závodníci a po obědě pak dorostenci a dorostenky.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči, Sport | Štítky: , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Liga ve stovkách zahájena medailově

Velká cena Ústeckoorlicka pro rok 2021 skončila

Velká cena Ústeckoorlicka pro rok 2021 skončila v neděli 19.9.2021 závodem na Lanšperku. A konečně padla devatenáctka, 19,24 s. Holky do toho daly maximum a zlato je doma!! Kluci bohužel neplatný pokus, ale jsme rádi, že je náš proudař živ a zdráv. Určitě to vyjde příště, držíme pěsti!

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velká cena Ústeckoorlicka pro rok 2021 skončila