fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Sport

Pozvánka na Černého výra

Srdečně Vás zveme na další ročník soutěže v požárním útoku O ČERNÉHO VÝRA, která se uskuteční v sobotu 29.06.2024 od 13:00 h na hřišti Pod lesem v Černovíru. Těšit se můžete na požární útoky družstev žen, mužů, veteránek či veteránů. Pro všechny závodníky budou připraveny pěkné ceny a pro Vás fanoušky zase chutné občerstvení v podobě gulášku, steaků, hermelínů, klobás, sekané i párku v rohlíku. Přijďte zafandit a podpořit všechny hasiče, těšíme se na Vaši návštěvu!!

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka na Černého výra

Začal nový ročník Velké ceny

Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Začal nový ročník Velké ceny

Okrsková soutěž v Libchavách

Sobota 18.05.2024 připadla na okrskové závody, které se letos konaly v Dolních Libchavách. Jsme moc rádi, že jsme se „soutěžně“ spojili s libchavským okrskem a mohli společně prožít fajn sportovní odpoledne. Do sportovního zápolení jsme nasadili čtyři družstva. Ženy I a II, muže I a II.

Pokračovat ve čtení
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okrsková soutěž v Libchavách

Vyhlášení Velké ceny ústeckoorlicka

V tomto roce jsme se s družstvem mužů i žen zúčastnili všech 11 kol Velké ceny Ústeckoorlicka a slavnostní vyhlášení proběhlo 4.11.2023. Ženám se letos dařilo o něco lépe a posbírali mnoho pěkných umístění. První místo v Černovíru, Brandýse a Nekoři. Druhé místo Nepomuky, Lanškroun, Bohousová a třetí místo na okresní soutěži v Mladkově.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyhlášení Velké ceny ústeckoorlicka

Soutěž v Brandýse

V sobotu 26. 8. 2023jsme se zúčastnili soutěže – O brandýské poháry. V základním kole, které patřilo VCÚ, skončily ženy na prvním místě, veteránky na třetím místě a muži na místě jedenáctém. Ve finálovém pavouku se na bednu postavila všechna tři družstva- ženy (2), veteránky (3) a muži (3).

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soutěž v Brandýse

Černý výr po dvaatřicáté

Již 32 let na hřišti Pod lesem burácí poslední červnovou sobotu hasičské stříkačky. Za ty roky prošel Černý výr mnoha změnami, ale co zůstalo stejné, je odhodlání a chuť hasičů do hasičského zápolení. Letošního ročníku se zúčastnila zhruba dvacítka soutěžních družstev z okresu Ústí nad Orlicí. Navštívili nás i hasiči ze Starého Waliszówa.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Černý výr po dvaatřicáté

Okresní kolo dospělých

V sobotu 10.6.2023 jsme se zúčastnili okresního kola v požárním sportu v Mladkově. Družstvo žen I a mužů I si zaběhlo stovky, štafety a požární útok. Ženy II pouze požární útok. Dopoledne bylo dobré, přebor jednotlivců i štafety jsme zvládli, ale odpoledne nastal zlom a ani jeden pokus požárního útoku nebyl podle našich představ. Přesto jsme se umístili na: ženy I, ženy II a muži I na 8. místě. Cestou domů jsme se pak stavili na Šedivci, kde hasiči slavili 111 let.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní kolo dospělých

Soutěž O ČERNÉHO VÝRA

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soutěž O ČERNÉHO VÝRA

Sen se splnil, máme mobilní atletickou dráhu a základnu pro požární sport

Prvotní nápad vznikl v roce 2019. Za jeho zrodem stála touha po bezpečnějších a lepších podmínkách pro sportování nejen mladých hasičů ale i dospělých členů. Nejdříve jsme se s tímto nápadem obrátili na starostu města Petra Hájka. Jeho slova nás potěšila, protože náš nápad podpořil. Následovala různá jednání se zástupci města Ústí nad Orlicí i s projekční kanceláří. Vše vypadalo, že je na dobré cestě. Bohužel pak přišel covid a vše se tak nějak zpomalilo, dalo by se říci, že zcela utichlo. 

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sen se splnil, máme mobilní atletickou dráhu a základnu pro požární sport

Okrsková soutěž

Na okrsek do Knapovce jsme vyrazili za slunečného počasí v sobotu 20.5.2023. Do okrskového zápolení jsme nasadili 3 družstva, jedny ženy a dvě družstva mužů. Závody rozeběhly naše ženy, poté nastoupilo družstvo žen z Ústí nad Orlicí a pak už následovala mužská kategorie, kde za vzájemného povzbuzování si kromě nás zaběhli své pokusy také hasiči z Knapovce, Hylvát a Ústí nad Orlicí. Odpoledne jsme si užili a domů si odvezli krásná tři 1. místa. Děkujeme SDH Knapovec za fajnové odpoledne.

Pokračovat….
Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okrsková soutěž