fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Mladí hasiči

Prověrka před „Plamenem“

O pohár obce Svatý Jiří je dvoudenní závod, kterého se již několik let účastníme a můžeme říci, že se nám ve Svatém Jiří líbí a že se nám tam i daří. Chtěli jsme zabojovat a do třetice obhájit první místo. V pátek a v sobotu 10.-11.05.2024 jsme závodili v disciplínách hry Plamen. Nasadili jsme hlídku v kategorii mladších žáků a dařilo se!! 1.místo – štafeta 4x60m; 2.místo – štafeta požárních dvojic; 4.místo – štafeta CTIF; 8.místo – požární útok. Celkový součet bodů 15, což nám zajistilo celkové 4.místo.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prověrka před „Plamenem“

Svatý Jiří a šedesátky

Už se to blíží. Liga OSH v běhu na 60 metrů pomalu finišuje. Předposlední závod ligy byl ve Svatém Jiří. Trošičku jsme bojovali s tratí a překážkami, ale přesto se některým zadařilo. No, je nás požehnaně 🙂

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Svatý Jiří a šedesátky

Májové stovky a dva kvalifikační závody na MČR

Náročný víkend na nás čekal z kraje měsíce května, hned dva kvalifikační závody a ještě závod Ligy OSH v běhu na 100 metrů ve Vysokém Mýtě. Vše jsme zvládli a tady jsou výsledky.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Májové stovky a dva kvalifikační závody na MČR

Druhý závod ligy a kvalifikace na MČR

V sobotu 27.04.2024 proběhly závody Ligy MH v běhu na 60m překážek v Chocni. Součástí byl i první kvalifikační závod na MČR. Tentokrát počasí přálo, sluníčko svítilo a závodníkům to opět zacinkalo.

PŘÍPRAVKA: Rozálka Benešová 1. místo, Šíma Vyhnálek 4. místo, Toník Felgr 8. místo

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Druhý závod ligy a kvalifikace na MČR

Druhé kolo ČHP Ostrava

30.března pět našich závodníků vyrazilo do Ostravy na halové závody. Za mladší chlapce (celkem 111 závodníků) nás reprezentovali Jakub Beneš 11.místo s časem 15:06, Jiří Plecháček 14.místo s časem 15:69, Filip Mačát 42.místo s časem 16:84. Za starší dívky (celkem 238 závodnic) nás reprezentovala Veronika Plecháčková 150.místo s časem 15:37. Za starší chlapce (celkem 124 závodníků) nás reprezentoval Ondřej Beneš 81.místo s časem 15:66. A za odměnu jsme se cestou zpátky zastavili v McDonald’s.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Druhé kolo ČHP Ostrava

Začala liga jednotlivců

V sobotu 20.dubna naši mladí hasiči vyrazili do České Třebové poměřit síly s ostatními závodníky v prvním závodu Ligy OSH v běhu na 60m a 100m překážek. Počasí nebylo vůbec příznivé, mrazivé ráno a během dne déšť a kroupy. Přesto si mládežníci vedli výborně a tady jsou výsledky:

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Začala liga jednotlivců

Mistrovství ČR ve Vlašimi

V neděli 7.4.2024 se pětičlenný tým mladých hasičů zúčastnil Mistrovství České republiky v Závodu hasičské všestrannosti a brannosti ve Vlašimi. Kluci obsadili krásné 14. místo z celkem 30 hlídek (kategorie mladší). Gratulujeme a gratulaci posíláme i dalším sborům z okresu, které ve Vlašimi reprezentovali Pardubický kraj.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mistrovství ČR ve Vlašimi

Máme nové odborníky :-)

Odznaky odbornosti se konaly v neděli v Dolní Dobrouč, 24. 3. 2024. Všichni zúčastnění prospěli a my máme tyto nové odbornosti:

Preventista junior – Vilda, Míša, Honzík, Anička

Preventista – Ondra, Filip Č.

Kronikář – Verča

Všem gratulujeme!

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Máme nové odborníky :-)

Splněno – Černovír je krásnější

Komu se nelení, tomu se zelení. Tak tímto heslem jsme se řídili v sobotu 23.3.2024, kdy proběhla v Černovíru akce Ukliďme Česko, ukliďme Černovír! Prolezli jsme každičký kout a našli „mnoho pokladů“. Je až neuvěřitelné, co dokáží lidi v přírodě odložit nebo zahodit. Do akce se zapojili jak mladí hasiči, tak i další členové sboru. Sluníčko nám krásně svítilo a práce šla od ruky. Přírodě se bude určitě na nějakou dobu zase lépe dýchat. Děkujeme všem!

Pokračovat….
Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Splněno – Černovír je krásnější

První kolo ČHP v Jablonci

Jablonecká hala Mladých hasičů 2024, hostila mladé hasiče z celé republiky, na prvním kole ČHP 2024 v běhu na 60 metrů s překážkami. Pro nás první závody v letošním roce, Jablonec nad Nisou, víkend 9.-10.3.2024.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První kolo ČHP v Jablonci