fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Mladí hasiči

Holice a kvalifikace na MČR

3. kvalifikační závod na MČR v běhu na 60 m překážek byl v Holicích. Vezeme další body, ani mezi nejlepšími závodníky Pardubického kraje se neztratíme.

Mladší dívky:bVerča 12. místo (18,20); Esterka 14. místo (24,67)

Mladší chlapci: Kubík 7. místo (16,68); Jířa 12. místo (18,46); Fíla 14. místo (20,94)

Starší dívky:bEliška 8. místo (13,82)

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Holice a kvalifikace na MČR

Vítězové

„O pohár obce Svatý Jiří“ soutěž, která proběhla v pátek 13. a v sobotu 14. května 2022. V konkurenci 17 sborů, v disciplínách * požární útok * štafeta CTIF * štafeta požárních dvojic * štafeta 4 x 60 m předvedli mladí hasiči vše, co se během pár tréninků naučili. A dali do toho veškerou sílu! Vše jim „klaplo“ na výbornou a i díky trošce štěstí, které nesmí chybět, si odvezli zlaté medaile. Gratulujeme!

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vítězové

Další kvalifikační zápolení

Bojujeme o postup na Mistrovství ČR!! V neděli 8.5. probíhal další kvalifikační závod, tentokrát ve Skutči. Cesta na závody byla náročnější, neboť trvala dlouho a naše žaludky už byly jak na vodě. Takže jsme byli rádi, že jsme dorazili na místo a mohli se připravit na samotný závod, který pro nás nedopadl vůbec špatně. Výsledky uvádíme níže:

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Další kvalifikační zápolení

Kvalifikace v Chocni

V pátek 29.4. jsme v odpoledních hodinách vyrazili na ligu 60m do Chocně. Zde zároveň probíhal i kvalifikační závod na Mistrovství České republiky. Konkurence přijela ze všech koutů Pardubického kraje, dokonce i z Ostravy a Slovenska.S výsledky jsme spokojení a jsou pro nás motivací se zlepšit.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kvalifikace v Chocni

První závod byl medailový

První závody v letošním roce odstartovala Liga OSH v běhu na 60 a 100 m překážek v České Třebové v sobotu 23. 4. 2022. Někteří ostřílení z předchozích sezón, jiní nováčci, ale všichni se zápalem a nadšením.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První závod byl medailový

Opět jsme zabodovali!!

Slavnostní vyhodnocení okresního kola výtvarné a literární soutěže „Požární ochrana očima dětí“ proběhlo v Kulturním domě v Lukové ve čtvrtek 21.4.2022. Z našeho sboru uspěly Magdalenka, Monča, Nikča, Lucka a Danielka.Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Opět jsme zabodovali!!

Výcvik v OGNIKU

Mladí hasiči se v úterý 19. 4. 2022 vydali do Polska, konkrétně do města Bystrzyca Kłodzka, kde navštívili stanici profesionálních hasičů a vzdělávací a výcvikové centrum Ognik. Nejdříve byli proškoleni, aby věděli jaké nástrahy na ně v domácnosti čekají a poté všichni statečně a úspěšně zvládli evakuaci ze zakouřené místnosti.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výcvik v OGNIKU

Uklidili jsme Česko

Černovír je zase o fous krásnější! Podpořili jsme akci Ukliďme Česko, Ukliďme Černovír a v dopoledních hodinách v sobotu 2. 4. 2022 prošli obec a přírodu zbavili všech odpadků. Veliké díky patří mladým hasičům a dalším dobrovolníkům.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Uklidili jsme Česko

Máme splněno!!

V neděli 20. března jsme oslavili jarní rovnodennost plněním odznaků odbornosti. Tentokrát jsme se vydali do hasičského domu v Mladkově. Cesta do Mladkova byla tichá, děti byly značně nervózní, zda vše umí a otázky je nezaskočí.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Máme splněno!!

Koupačka mladých hasičů

Mladí hasiči v rámci příprav na soutěžní sezónu, ale i v rámci odpočinku a zábavy, navštívili plavecký bazén v Ústí nad Orlicí. V pátek 11.3.2022 bylo od 16:00 hod v bazénu rušno.

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Koupačka mladých hasičů