fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Mladí hasiči

Rozběhla se LIGA OSH v běhu na 60m

Liga OSH v běhu na 60 metrů překážek jednotlivců se rozběhla prvním závodem v Mladkově. Naši závodníci nezaháleli ani o prázdninách, pilně trénovali a na prvních závodech se blýskli pěknými časy. Cvičně se ještě v sobotu 1. září zúčastnili závodu v Kamenci v okrese Svitavy. I zde se ukázalo, že patříme k dobrým závodníkům… Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Zveme Vás na jednu z největších soutěží na okrese

Rubriky: Mladí hasiči, Sport | Štítky: , | Napsat komentář

Pozvánka na ZPV Memoriál Zdeňka Veselého

 Sbor dobrovolných hasičů Černovír
Vás tímto zve na

Závod požárnické všestrannosti mladých hasičů Memoriál Zdeňka Veselého Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Napsat komentář

Soustředění mladých hasičů

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Mladí hasiči ukončili sezónu 2017/2018

Tak je to tady, i nám letos skončila sezóna a my ji řádně ukončili na hřišti Pod Lesem, kde jsme se sešli v pátek 29. 6. 2018.
Bez nástupu by se nemohlo začít, takže jsme se spořádaně vyrovnali, vyslechli si program a mohli se pustit do připravených „soutěží“. První byla společná pro rodiče s dětmi…… Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Zábava v parku Mirakulum

Psala se neděle 17. 6. 2018, půl osmé ráno, všichni rozespalí, ale natěšení. Natěšení na co? No přeci na výlet! Letos jsme se vydali trochu dál, až do Milovic u Nymburka do Parku Mirakula. Cesta byla pro některé stráááášně dlouhá, ale stálo to za to.
Jakmile jsme přijeli, všichni jsme se těšili, co dnes zažijeme. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Pardubice hostily krajské kolo mladých hasičů

Sobota 16. června byla dnem, kdy probíhalo v Pardubicích Krajské kolo mladých hasičů. Od nás na tuto soutěž postoupila Eliška Mačátová, která vyhrála Ligu OSH v běhu na 60 m překážek v kategorii mladších dívek.
Počasí bylo slunečné, areál krásně připraven a závodníci netrpělivě čekali na start závodu. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

V Chrudimi proběhlo krajské kolo dorostu

Krajské kolo dorostu proběhlo 9. června 2018 a od nás se na něj probojovala Hanka Kulhánková, která postoupila z Okresního kola v Mladkově z druhé příčky. Hanče se vedlo velice dobře, test zvládla bez chyby, v běhu na 100m si zaběhla svůj čásek 22,43s a v dvojboji pak 20,86s. Takže z naší strany gratulace a doufejme, že to takto půjde dál i na soutěžích dospělých. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Okresní kolo mladých hasičů a dorostu

Okresní kolo hry PLAMEN v Mladkově
Poslední květnový víkend jsme již tradičně strávili v Mladkově na okresním kole hry Plamen. Nádherné počasí nás provázelo celý víkend, takže jsme se i nádherně opálili. V pátek jsme se začali scházet po desáté hodině, všechno naskládali do aut a mohlo se vyrazit.
Najít to správné místo na táboření je důležité, ale zvládli jsme to celkem rychle. Stavění stanů bylo větším problémem, ale i s tímto úkolem jsme se poprali. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Skončila Liga OSH v přeboru jednotlivců na 60m

Celkem osm závodů bylo zařazeno do Ligy OSH v přeboru jednotlivců okresu Ústí nad Orlicí na 60 m překážek ročník 2017/2018, ten poslední proběhl v Mladkově. Pro závodníky to byl netradiční závod, neboť byl součástí okresního kola hry Plamen a tak se musely soustředit i na jiné disciplíny. Jejich rozběhy přišly na řadu až v pozdních odpoledních hodinách. Před tímto posledním závodem panovala mezi trenéry malinká nervozita, jejich svěřenkyně Eliška Mačátová figurovala na prvním místě v kategorii mladších dívek spolu se soupeřkou z Lukavice. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář
„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich