fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Mladí hasiči

MH – Okresní kolo ZPV v Horní Čermné

Letos jsme se vydali na podzimní okresní kolo hry Plamen – Závod požárnické všestrannosti do Horní Čermné. Do nového ročníku hry Plamen jsme letos zapojili družstvo jak mladších, tak starších žáků. Závodu požárnické všestrannosti se zúčastnily dvě hlídky mladších a jedna hlídka starších žáků. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

MH – 60ky v Mladkově

Naši mladí hasiči se zúčastnili další soutěže letošního seriálu Ligy OSH UO v běhu na 60 metrů překážek, ročník 2017/2018.
V sobotu 30.9.2017 do Mladkova vyrazilo pět dívek a jeden chlapec. Nakonec, na zarůstající škvárové dráze s poruchovou časomírou, se nejlépe umístila Eliška Mačátová v kategorii mladší dívky.

 

Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

MH – ZPV Memoriál Zdeňka Veselého 2017

V sobotu 23. 9. 2017 se v Ústí nad Orlicí – Černovíru uskutečnil XXII. ročník Závodu požárnické všestrannosti mladých hasičů – Memoriál Zdeňka Veselého. Probíhal dle pravidel hry Plamen a mladí hasiči si soutěžní formou probrali základní hasičské vědomosti a dovednosti. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

MH – Plavba za poznáním

Plavba za poznáním, to bylo téma našeho každoročního stanování, kterým zahajujeme novou sezónu Hry Plamen. Letos jsme se zase sešli v pátek, tentokrát 25. 8. v 16 hodin. Stany byly postavené, a tak jsme se jen zabydleli. Po prvním nástupu v nové sezóně na nás čekalo překvapení ve formě batikování triček (abychom byli opravdoví námořníci museli jsme si vytvořit originální trička). Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

MH – Nábor!

Přemýšlíte o kroužku pro své děti? Máme pro Vás TIP, co zkusit všestranný kroužek, kde se děti kromě sportovních dovedností v rámci požárního sportu naučí také základy první pomoci, topografie, prohloubí si znalosti z protipožární ochrany, poznají požární techniku a její použití Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

MH – Výlet do Tonga v Hradci Králové

Po ukončení sezóny jsme si ještě zajeli 1. 7. 2017 na výlet do Hradce Králové. Navštívili jsme
zábavné centrum Tongo, kde jsme se všichni vyřádili. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

MH – Ukončení sezóny 2016/2017

Úspěšnou sezónu 2016/2017 jsme zakončili v pátek 30. 6. 2017 na hřišti pod lesem. Nejen, že přišly děti, ale také jejich rodiče. Po nástupu jsme ihned začali s aktivitami. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Liga MH v běhu na 60 m překážek

V letošním roce pokračoval seriál závodů v běhu na 60 m překážek. Mezi děvčata, která již soutěžila v loňském roce, přibyl odvážlivec Ondrášek Beneš.

Všechny děti pilně trénovaly až do posledního závodu, což se jim vyplatilo, neboť své výsledky neustále zlepšovaly. Pája s Danielkou postupně sbíraly bodík po bodíku do závěrečného hodnocení a v konečném pořadí se umístily mezi prvními 7 závodnicemi. Danielka jako pátá v pořadí si zajistila postup do krajského kola. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Okresní kolo dorostu 2017

V neděli 11. 6. se naši dorostenci zúčastnili Okresního kola dorostu v Mladkově. Po pilných přípravách se Nikča Rosová umístila na 3. místě v kategorii mladších dorostenek, Verča Pirklová na 14. místě (střední dorostenky), Marta Pirklová na 3. místě a Hanka Kulhánková na 4. místě (starší dorostenky). Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Napsat komentář

Okresní kolo hry PLAMEN v Mladkově

Slunečné dva dny na okresním kole hry Plamen jsme prožili ve dnech 26. – 27. 5. 2017 v Mladkově. V pátek jsme se sešli u hasičárny, sbalili jsme všechny věci a vyrazili jsme plni očekávání do Mladkova. Cesta byla bez problému a ihned po příjezdu jsme si našli místo na založení „tábořiště“. Stany jsme postavili a mohli jsme se ubytovat. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář
Posilování a kulturistika, trénink i výživa