fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Mladí hasiči

Ježíšek navštívil mladé hasiče

V pátek 17. 12. 2021 měli mladí hasiči schůzku v hasičské zbrojnici, ale tentokrát byla výjimečná, netrpělivě totiž očekávali příchod hasičského Ježíška. Krásně ozdobený vánoční stromeček ještě podtrhl vánoční atmosféru, děti si přinesly i výborné cukroví. Vedoucí si pro děti připravili soutěže, nechyběla různá taneční vystoupení a zpívání koled u černovírského vánočního stromečku.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ježíšek navštívil mladé hasiče

Mladí hasiči mají svůj kalendář

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mladí hasiči mají svůj kalendář

Český halový pohár v šedesátkách

V neděli 21.11.2021 skončil Český halový pohár v běhu na 60m překážek. Poslední dvojzávod se konal v Ostravě. Jsme rádi, že jsme se mohli tohoto seriálu s mladšími dětmi zúčastnit. Někdo se zúčastnil pouze jednoho závodu, někdo všech čtyřech.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Český halový pohár v šedesátkách

Dvojzávod na hale

Ostravská hala a Ostravsko-beskydské šedesátky 2021 a náš závodník Ondra Beneš v akci!! Poslední závod Českého halového poháru v běhu na 60m překážek proběhl v neděli 21. 11. 2021 a pro Ondru to byl šťastný den, padaly šestnáctky!! První pokus 16,42s a v druhém se ještě vytáhl a zaběhl čas 16,16s. A hádejte kolikáté místo, že to Ondra obsadil?? No přeci ŠESTNÁCTÉ!!  Veliká gratulace.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dvojzávod na hale

Český halový pohár podruhé

Druhé závody na hale a tři osobáčky v podání našich nejmladších závodníků, hala nám prostě sedí! Český halový pohár v běhu na 60m překážek tentokrát v Jablonci nad Nisou, neděle 7.11.2021.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Český halový pohár podruhé

První závody na hale

V neděli 31. 10. 2021 proběhly v Praze na Stromovce závody českého halového poháru v běhu na 60 m překážek, kategorie mladších žáků. XIX. ročníku Memoriálu Marty Habadové jsme se zúčastnili vůbec poprvé v historii a získané zkušenosti jsou pro nás velice cenné.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První závody na hale

Medailová radost dorostu

Podzimní okresní kolo hry Plamen máme úspěšně za sebou! Konalo se v Dolní Čermné v sobotu 9.10.2021 a naši mladší žáci potvrdili svou formu, tedy až na malé zaváhání na střelbě a ve velké konkurenci 48 hlídek obsadili parádní 6. místo!! Hlídka „B“ (ti nejmenší) se poprali s tratí a doběhli na 30. místě.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Medailová radost dorostu

Liga ve stovkách zahájena medailově

První závod v běhu na 100 metrů překážek a zároveň třetí závod Ligy OSH v běhu na 60 metrů proběhl v neděli 19.9.2021 v Mladkově. Dopoledne si odběhli své pokusy mladší závodníci a po obědě pak dorostenci a dorostenky.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči, Sport | Štítky: , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Liga ve stovkách zahájena medailově

Memoriál po šestadvacáté

Závodu požárnické všestrannosti mladých hasičů – Memoriál Zdeňka Veselého se zúčastnilo celkem 55 pětičlenných hlídek z okresů UO, RK a SY. 27 soutěžilo v mladší kategorii. Zvítězila domácí hlídka Černovír A (HURÁ), před Lichkovem D a Lichkovem B. Starších hlídek soutěžilo 28. Zvítězila Lukavice C před Vysokým Mýtem A a Svatým Jiří.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Memoriál po šestadvacáté

Šedesátky zahájeny!

Liga OSH v Ústí nad Orlicí v běhu na 60 m překážek byla zahájena v sobotu 4. září 2021 v Třebovicích. Do ročníku 2021/2022 jsme vstoupili medailově a vybojovali první cenné bodíky. Ondra Beneš 1.místo, Fíla Mačát 4.místo, Jiřík Plecháček 5.místo, Verča Plecháčková 6.místo, Fíla Bureš 13.místo, Eliška Mačátová 14.místo. Veliká GRATULACE!

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šedesátky zahájeny!