fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Mladí hasiči

Ostravskobeskydské šedesátky a halové Mistrovství České republiky

Další halové závody na nás čekaly v Ostravě 18.-19.11. 2023. V sobotu si zaběhali starší a byl to pro ně poslední závod roku 2023.

Beneš Ondra 15:84 145. místo

Maixner Ondra 16:03 156. místo

Čevona Filip 19:53 197. místo

Mačátová Eliška 13:20 72. místo

Niklesová Adéla 14:12 147. místo

Plecháčková Verča 14:93 206. místo

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ostravskobeskydské šedesátky a halové Mistrovství České republiky

Mladým hasičům poděkoval starosta města

Starosta města Petr Hájek přijal na radnici pětici našich mladých hasičů, kteří se zúčastnili Mistrovství ČR v běhu na 60 metrů s překážkami. Setkání bylo velice příjemné, i když byli mladí hasiči trošku nervózní, přesto si tento vzácný den užili. Setkání proběhlo v úterý 30. 10. 2023. Mistrovství se konalo koncem září v Brně a naši mladí hasiči zde závodili ve třech kategoriích. Starosta poděkoval za výbornou reprezentaci nejen černovírského sboru, ale také města Ústí nad Orlicí. Foto Lukáš Prokeš.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mladým hasičům poděkoval starosta města

Memoriál Marty Habadové

O víkendu 4. a 5. listopadu pokračoval Český halový pohár v běhu na 60 metrů překážek. Tentokrát do Prahy, jsme vyrazili i my. Ranní odjezd v 5:00 hodin nám na dobré náladě neubral, cesta utekla rychle. Na místě jsme zabrali super místo u žíněnek, kde si děti mohly v průběhu dne odpočinout. Den nás čekal dlouhý, neboť závodníků bylo přihlášeno téměř 700.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Memoriál Marty Habadové

ZHVB – Závod hasičské všestrannosti a brannosti

ZHVB – Závod hasičské všestrannosti a brannosti. Náš známý braňák, ale podle nových pravidel proběhl v sobotu 7.10.2023 v Dolní Čermné. Celkem jsme na start postavili 22 dětí. Výsledky ze závodů jsou tady:

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ZHVB – Závod hasičské všestrannosti a brannosti

Memoriál Zdeňka Veselého

Již 28. ročník Memoriál Zdeňka Veselého proběhl v neděli 24. 9. 2023 od 9:00 hod na hřišti Pod lesem v Černovíru. Na start závodu Ligy OSH v běhu na 60 a 100 m překážek se postavilo téměř 300 mladých hasičů. Naši závodníci si na nových drahách vybojovali celkem 6 medailí. Podpora našich závodníků byla opravdu veliká a jejich výkony bravůrné. 

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Memoriál Zdeňka Veselého

Mladí hasiči na mistrovství ČR

Odměnou za naše jarní snažení (nejen) na kvalifikačních závodech jsme se v sobotu 23. 9. 2023 vydali do Brna na Mistrovství ČR v běhu na 60 m překážek. Závodníků z našeho sboru jelo celkem 5, což je obrovský úspěch! Cesta do Brna se nesla ve veselém duchu, ale po příjezdu se už nervozita objevila. V Brně jsme poprvé oblékli nové dresy, díky kterým jsme se v davu neztratili. Po přihlášení závodníků a kontrole materiálu se začala připravovat Esterka, která v mladší kategorii naše pokusy zahájila.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mladí hasiči na mistrovství ČR

Šmoulí vesnice v Černovíru

Soustředění mladých hasičů – Takovou naší tradici je každoroční soustředění (stanování), které letos proběhlo v druhé půlce prázdnin. Od 18.-20.8. bylo naším útočištěm hřiště Pod lesem. Tématem soustředění byla ZTRACENÁ ŠMOULÍ VESNICE. Na tyto tři dny se všichni proměnili ve šmouly. Nechyběl Silák, Koumák, Slídil, Mrzout, Nešika, taťka Šmoula, Šmoulinka a spousta dalších… a POZOR!!!! Malebnou vesničku navštívil i Gargamel….

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šmoulí vesnice v Černovíru

Už je to tady!!

Liga OSH v běhu na 60 m překážek začala v sobotu 2.9.2023 v Třebovicích. Do soutěže jsme zapojili 17 závodníků a hned to několikrát zacinkalo. Zlato vybojovala Rozárka Benešová, Eliška Mačátová a Kuba Beneš. Bronz Toník Felgr a Vilda Šplíchal. Veliká gratulace všem závodníkům a držíme pěsti do dalších soutěží.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Už je to tady!!

Postoupili jsme na mistrovství ČR

JE TO TADY!! V ZÁŘÍ JEDEME NA MISTROVSTVÍ ČR!!

Choceň, Skuteč, Jevíčko a Pardubice to byly celkem čtyři kvalifikační závody, které mladí hasiči absolvovali v cestě za postupem na Mistrovství České republiky v běhu na 60m překážek. Konkurence mezi závodníky byla veliká, o cenné bodíky bojovali mezi sebou mladí hasiči z celého Pardubického kraje. Šanci postoupit mělo pouze 9 závodníků v každé kategorii. A našim mladým hasičům se to povedlo. GRATULUJEME, JSTE BORCI!!

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Postoupili jsme na mistrovství ČR

Ukončení sezóny mladých hasičů

Schůzka mladých hasičů probíhala poslední červnový den netradičně. Místo klasického trénování, se soutěžilo v různorodých disciplínách. Do soutěžení se zapojili i rodiče, kteří všechno s přehledem zvládli a dětem ukázali, že to nejsou žádná „Béčka“! Připravené byly tyto aktivity: štafety všeho druhu, hašení městečka, houbičková bitva a na závěr oblíbená PĚNA.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ukončení sezóny mladých hasičů