fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Mladí hasiči

Mladí hasiči ukončili sezónu 2017/2018

Tak je to tady, i nám letos skončila sezóna a my ji řádně ukončili na hřišti Pod Lesem, kde jsme se sešli v pátek 29. 6. 2018.
Bez nástupu by se nemohlo začít, takže jsme se spořádaně vyrovnali, vyslechli si program a mohli se pustit do připravených „soutěží“. První byla společná pro rodiče s dětmi…… Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Zábava v parku Mirakulum

Psala se neděle 17. 6. 2018, půl osmé ráno, všichni rozespalí, ale natěšení. Natěšení na co? No přeci na výlet! Letos jsme se vydali trochu dál, až do Milovic u Nymburka do Parku Mirakula. Cesta byla pro některé stráááášně dlouhá, ale stálo to za to.
Jakmile jsme přijeli, všichni jsme se těšili, co dnes zažijeme. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Pardubice hostily krajské kolo mladých hasičů

Sobota 16. června byla dnem, kdy probíhalo v Pardubicích Krajské kolo mladých hasičů. Od nás na tuto soutěž postoupila Eliška Mačátová, která vyhrála Ligu OSH v běhu na 60 m překážek v kategorii mladších dívek.
Počasí bylo slunečné, areál krásně připraven a závodníci netrpělivě čekali na start závodu. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

V Chrudimi proběhlo krajské kolo dorostu

Krajské kolo dorostu proběhlo 9. června 2018 a od nás se na něj probojovala Hanka Kulhánková, která postoupila z Okresního kola v Mladkově z druhé příčky. Hanče se vedlo velice dobře, test zvládla bez chyby, v běhu na 100m si zaběhla svůj čásek 22,43s a v dvojboji pak 20,86s. Takže z naší strany gratulace a doufejme, že to takto půjde dál i na soutěžích dospělých. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Okresní kolo mladých hasičů a dorostu

Okresní kolo hry PLAMEN v Mladkově
Poslední květnový víkend jsme již tradičně strávili v Mladkově na okresním kole hry Plamen. Nádherné počasí nás provázelo celý víkend, takže jsme se i nádherně opálili. V pátek jsme se začali scházet po desáté hodině, všechno naskládali do aut a mohlo se vyrazit.
Najít to správné místo na táboření je důležité, ale zvládli jsme to celkem rychle. Stavění stanů bylo větším problémem, ale i s tímto úkolem jsme se poprali. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Skončila Liga OSH v přeboru jednotlivců na 60m

Celkem osm závodů bylo zařazeno do Ligy OSH v přeboru jednotlivců okresu Ústí nad Orlicí na 60 m překážek ročník 2017/2018, ten poslední proběhl v Mladkově. Pro závodníky to byl netradiční závod, neboť byl součástí okresního kola hry Plamen a tak se musely soustředit i na jiné disciplíny. Jejich rozběhy přišly na řadu až v pozdních odpoledních hodinách. Před tímto posledním závodem panovala mezi trenéry malinká nervozita, jejich svěřenkyně Eliška Mačátová figurovala na prvním místě v kategorii mladších dívek spolu se soupeřkou z Lukavice. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Liga OSH v „60“ pokračovala v Žamberku

Předposlední závod Ligy OSH Ústí nad Orlicí v běhu jednotlivců na 60 metrů překážek pokračoval v Žamberku. A naše umístění:
Eliška – 11. místo, čas 20,64 s
Verča – 17. místo, čas 21,57 s
Ondrášek – 28. místo, čas 29,29 s
Jirka – 29. místo, čas 18,02 s
Danielka – 33. místo, čas 16,67 s
Pavlínka – 35. místo, čas 16,81 s

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Svatý Jiří

Soutěž ve Svatém Jiří (11. – 12. května 2018), to je pro mladé hasiče prověrka před Okresním kolem hry Plamen. Počet družstev je v této soutěži omezený, ale v letošním roce jsme to zvládli a včas se přihlásili. Disciplíny na nás čekaly stejné jako na okresním kole, takže požární útok, štafeta dvojic, štafeta 4x60m, útok a štafeta CTIF. Součástí byl i závod jednotlivců na 60m překážek zařazen do Ligy OSH Ústí nad Orlicí. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Prověrka našich dovedností v Mladkově

Sváteční den, osmý květen, jsme oslavili společně v Mladkově. Ráno jsme naložili všechen potřebný materiál a vyrazili kolem půl deváté na cestu. Hasiči z Mladkova nám na tento den zapůjčili areál i zázemí, a tak jsme si mohli vyzkoušet všechny disciplíny, které na nás čekají v Okresním kole hry Plamen. Hlavně jsme si chtěli vyzkoušet útok a štafetu CTIF. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář

Liga OSH po zimní přestávce pokračuje

Závody Ligy OSH na 60 m překážek začaly po zimní pauze prvním závodem v Chocni, a to v sobotu 28. 4. 2018. A hned padaly osobní rekordy. Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Napsat komentář