fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Mladí hasiči

Vánoční besídka mladých hasičů

Adventní období je ve znamení besídek a tu letošní mají mladí hasiči již za sebou. Sešli se 2. 12. 2022 v hasičské zbrojnici, kde už panovala vánoční nálada! Stoly zaplnilo cukroví a stromeček svítil všemi barvami. Program byl plný zábavy! Zahráli si hry, zatančili si a dokonce i zazpívali. Ti nejodvážnější vzali do ruky mikrofon a s doprovodem hudby si zazpívali.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční besídka mladých hasičů

Halové závody v Ostravě

Ostravsko-Beskydské šedesátky 2022 proběhly 19.-20. listopadu v Ostravě. V sobotu se postavila na start Eliška Mačátová a v konkurenci 272 závodnic v kategorii starší dívky obsadila 77. místo. Dva platné pokusy a super časy 13,82s a 13,77s. Veliká gratulace!!

V neděli 20. listopadu jsme pak v brzkých ranních hodinách (už ve 4:30 hod) s našima 60tkařema vyjeli opět do Ostravy.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Halové závody v Ostravě

OGNIK v Polsku

27. října jsme s dětmi vyrazili do Polska, kde jsme navštívili vzdělávací a výcvikové centrum Ognik v Bystřici Kladské. Zkusili jsme si, jaký to je, když v domě hoří a je takový kouř, že není vidět ani na krok. Museli jsme se tedy plazit zakouřenou místností a najít východ. Někteří to s nadšením absolvovali i víckrát. Následovala prohlídka hasičské zbrojnice a ukázka místní požární techniky.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem OGNIK v Polsku

Šedesátky a stovky před zimní pauzou

První říjnovou sobotu, tedy 1. 10. 2022, jsme vyrazili zabojovat do Lanškrouna na Ligu OSH v běhu na 60 a 100m překážek. A jak jsme dopadli?

Starší: Filip Bureš 13. místo, Ondřej Beneš 17. místo, Eliška Mačátová 2. místo, Veronika Plecháčková 39. místo

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šedesátky a stovky před zimní pauzou

Okresní pohárová soutěž mladých hasičů ZPV

Okresní kolo ZPV – Závodu požárnické všestrannosti se konalo 8.10.2022 v Bystřeci. Za poměrně slušného počasí jsme na start postavili 4 týmy a jednoho dorostence. Mladší družstvo A se umístilo na krásném 2. místě a potvrdilo svoji formu z domácího závodu. Chybičky se vloudila pouze na střelbě. Družstvo mladší B pak obsadilo krásné 23. místo, což je super výsledek pro naše nováčky. Starší si pak na trati vybojovali 25. místo. Naše dorostenky vytvořily také tým a skončily na 2. místě. Vítězem za mladší dorost se stal Filip Bureš, kterého tento závod prostě baví a i výsledky jsou vždy výborné!!

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní pohárová soutěž mladých hasičů ZPV

Historický milník – účast na Mistrovství České republiky!

Vůbec poprvé v historii našeho sboru se naši mladí hasiči probojovali na Mistrovství České republiky!! Jednalo se o Mistrovství ČR v běhu na 60m překážek, které proběhlo v neděli 25. září 2022 v Benešově u Prahy, a náš sbor zde reprezentoval Kubík Beneš, který s sebou měl pořádný FAN CLUB. Atmosféra byla úžasná a tribuny plné podporujících fanoušků! Po zkontrolování, přeměření a zvážení materiálu se Kubík vrhl na trénink a následně na své dva pokusy.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Historický milník – účast na Mistrovství České republiky!

Závod požárnické všestrannosti po sedmadvacáté

V sobotu 24. 9. 2022 bylo v Černovíru rušno, konal se zde Závod požárnické všestrannosti mladých hasičů a Liga OSH Ústí nad Orlicí v běhu na 60m překážek. Na start ZPV se postavilo celkem 49 pětičlenných hlídek a přebor jednotlivců si zaběhlo celkem 151 závodníků. Počasí přálo, doprovodný program zpestřil dětem průběh závodů a my máme velikou radost, že se našim mládežníkům na domácí půdě opět dařilo!!

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Závod požárnické všestrannosti po sedmadvacáté

Počasí potrápilo mladé hasiče na Lize OSH

Závodní víkend mladých hasičů na Lize OSH v běhu na 60 m překážek!! Sobota 17.9.2022 Hylváty a opět jsme přivezli medaile.

mladší dívky: Esterka Krejsová 1. místo

mladší chlapci: Kubík Beneš 3. místo, Jiřík Plecháček 7. místo, Filípek Mačát 13. místo

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Počasí potrápilo mladé hasiče na Lize OSH

Kvalifikace na MČR – Kamenec

4. kvalifikační závod na MČR v běhu na 60 m překážek proběhl 10. září v Kamenci u Poličky. Všichni naši závodníci si zaslouží velkou pochvalu za své výkony, někomu nepřálo počasí, jiného trochu potrápily hadice, přesto se všichni snažili podat maximální výkon a odváží si další cenné zkušenosti.

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kvalifikace na MČR – Kamenec

Pozvánka na ZPV Memoriál Zdeňka Veselého a Ligu OSH v běhu na 60m překážek

Pokračovat….
Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka na ZPV Memoriál Zdeňka Veselého a Ligu OSH v běhu na 60m překážek