fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Jednotka

Den první pomoci na Kociánce

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den první pomoci na Kociánce

Nehoda traktoru a autobusu

Pět jednotek hasičů likvidovalo následky nehody autobusu a traktoru v Černovíru ve čtvrtek 1. 9. 2022. V autobusu cestovalo celkem 13 osob a řidič. V traktoru byl pouze řidič. Při nehodě byly zraněny tři cestující z autobusu. Hasiči zajistili místo nehody tak, aby nedošlo k úniku provozních náplní a případnému požáru. Info – HZS Pardubického kraje.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nehoda traktoru a autobusu

Černovírský potok opět zahrozil

Vysoké teploty a absence dešťů se nevyhýbá ani České republice. Na déšť jsme všichni čekali jako na smilování, přišel, ale vytrvalejší než bychom si přáli. Nad Černovírem spadl během noci ze soboty na neděli 21. srpna 2022 vysoký úhrn srážek, který opět způsobil zvednutí hladiny místního potoka a ohrozil tak nemovitosti v jeho nejbližším okolí. Vydatně pršelo i celé dopoledne a v neděli v 10.19 h byl vyhlášen poplach k odstranění nebezpečných stavů.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Černovírský potok opět zahrozil

Požár na Strážném

19. 7. 2022 a dopolední výjezd – požár lesa, Strážný. Na místě jsme zasahovali spolu s HZS Ústí nad Orlicí a JSDH Ústí nad Orlicí. Na základnu jsme se vrátili kolem 11. hodiny.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár na Strážném

Cvičení složek IZS

Velké námětové cvičení složek Integrovaného záchranného systému se v Centru sociální péče města Ústí nad Orlicí konalo ve středu 22. 6. 2022. Námětem byla celková evakuace bytového domu při požárů.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cvičení složek IZS

Škola smyku

SDrive v Hradci Králové a škola smyku. Tu absolvovali ve čtvrtek 23. 6. 2022 naši řidiči spolu s hasiči ze Starého Waliszówa. Nejdříve teorie a pak super jízdyyyy, děkujeme za parádní den. SDrive v Hradci Králové má vyvinutý systém vzdělávání řidičů a připravenou metodiku strategie jízdy vozidel s modrými výstražnými světly. „Absolventi kurzu“ získali společensky, psychologicky i technicky správný pohled na význam a způsob jízdy vozidel s modrými výstražnými světly.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Škola smyku

Jednotka opět na raftu!!

Vodní záchranná služba Pastviny uspořádala v sobotu 18.6.2022 cvičení pro zásahové jednotky zaměřené na výcvik na vodě. Jednalo se především o práci s raftem, záchranu tonoucího z raftu a motorového člunu, první pomoc, uzle a další záchranářské kousky. Zúčastnili jsme se společně s dalšími jednotkami města Ústí nad Orlicí a hasiči z OSP Stary Waliszów. Děkujeme.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jednotka opět na raftu!!

Regionální kolo soutěže mladých zdravotníků

Regionální kolo soutěže mladých zdravotníků proběhlo 1. 6. 2022 v parku Kociánka v Ústí nad Orlicí pod záštitou Oblastního spolku Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí. Na místě jsme předvedli naši techniku, vybavení, které používáme během zásahů a zodpovídali záludné otázky mladých zdravotníků….

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Regionální kolo soutěže mladých zdravotníků

Sběr šrotu v obci

Rok se s rokem sešel a my jsme opět uspořádali sběr železného šrotu v obci. Proběhl v sobotu 23. 4. 2022 v dopoledních hodinách. Poděkování patří všem, kteří nám přispěli.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sběr šrotu v obci

Vyhledávání nezvěstné osoby

Dne 14. 4. 2022 byla naše jednotka povolána v rámci spolupráce IZS k technické pomoci – vyhledávání nezvěstných osob do obce Dolní Dobrouč. Vyhledávání mělo šťastný konec, osoba byla v pořádku nalezena.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyhledávání nezvěstné osoby