fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Jednotka

První brigáda v novém roce

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První brigáda v novém roce

Pomáhat se musí a my vždy rádi pomůžeme!

Technická pomoc v sobotu 11.12.2021, odstraňování sněhu ze střechy jezdecké haly v Dolních Libchavách.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pomáhat se musí a my vždy rádi pomůžeme!

Taktické cvičení na Hrádku

Taktické cvičení na likvidaci požáru v těžko přístupném terénu proběhlo v pátek 8.10 2021. Námětem byl zásah u rekreačního objektu v lese. Cvičení bylo pod naší taktovkou a vedl ho velitel Luboš Zachař.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Taktické cvičení na Hrádku

Uctění památky dobrovolných hasičů z Koryčan

Uctili jsme památku dvou hasičů jednotky Sboru dobrovolných hasičů obce Koryčany, kteří zemřeli při výbuchu rodinného domu v Koryčanech dne 15. září 2021. Čest jejich památce.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Uctění památky dobrovolných hasičů z Koryčan

Úder blesku způsobil požár chatky

Společně se stanicí Ústí nad Orlicí a JSDH Ústí nad Orlicí jsme likvidovali v noci z neděle 26. 7. na pondělí 27. 7. požár chatky v Kerharticích na Orlickoústecku. Požár s největší pravděpodobností způsobil blesk při bouřce, která se přehnala v noci přes Pardubický kraj. Škoda byla předběžně vyčíslena na 700 tisíc korun. Uchránit se podařilo majetek ve výši asi 100 tisíc korun. Událost se naštěstí obešla bez zranění. (Foto HZS PAK).

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úder blesku způsobil požár chatky

FIRE DRAGON ve Vysokém Mýtě

V neděli 11.7. 2021 měli další členové jednotky možnost absolvovat výcvik v mobilním výcvikovém trenažeru firmy Dräger Fire Dragon 9000.V rámci jeho letošní Fire Dragon Tour po České Republice se na tři dny opět zastavil ve Vysokém Mýtě. Výcvik byl zaměřen na zvládnutí vstupu do hořícího zakouřeného prostoru, taktiku pohybu a hašení požáru v něm, zabezpečení ústupové cesty a bezpečné opuštění objektu.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FIRE DRAGON ve Vysokém Mýtě

Zásahové jednotky okrsku č. 11 společně na výcviku

V sobotu 12. června se na přehradní nádrži Pastviny uskutečnilo společné cvičení cca 25 hasičů z jednotek Ústí nad Orlicí I., Hylváty, Černovír a Knapovec. Seznámili jsme se se základy práce ve vodě, zvládnutím ovládání člunu, záchranou tonoucího nebo transportem raněného. Cvičení proběhlo v rámci pravidelného výcviků jednotek pod vedením instruktorů Vodní záchranné služby ČČK Pastviny. (Foto Město Ústí nad Orlicí)

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zásahové jednotky okrsku č. 11 společně na výcviku

Černovírská májka se zvedla k nebi

V letošním roce se 30. 4. 2021 opět konalo pouze stavění máje, neboť covid-19 nám stále ztrpčuje život. Přípravy probíhaly celý týden. Májka je zhruba 25 metrů vysoká a kromě jiného ozdobena i rouškami. Její originalitu letos podtrhlo i solární osvětlení věnce a špice. Nechť ať její výzdoba symbolizuje návrat k tradicím tak, jak je všichni známe.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Černovírská májka se zvedla k nebi

Sběr železného šrotu a výcvik JSDH

Sobota 17.4. byla pro náš sbor i jednotku nabitým dnem. Ráno proběhl již tradiční sběr železného šrotu, v odpoledních hodinách pak výcvik a zkouška čerpadel na nádrži v Černovíru. K večeru jsme si mysleli, že máme splněno, ale KOPIS nás spolu s HZS UO a JSDH UO vyslal prověřit kouř do chatové oblasti na Kubincův kopec. Na místě se však žádný požár nenacházel a velitel zásahu nás po chvíli vrátil zpět na základnu. (Omlouváme se za kvalitu fotek, při práci se špatně fotí)

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sběr železného šrotu a výcvik JSDH

Skládka v Libchavách se opět rozhořela

Druhý stupeň požárního poplachu byl vyhlášen u požáru skládky komunálního odpadu v Českých Libchavách ve středu 31. března 2021. Na místě jsme zasahovali společně s dalšími 7 jednotkami hasičů. Požárem byla zasažena část skládky o rozměrech zhruba 40 x 30 metrů.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Skládka v Libchavách se opět rozhořela