fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Jednotka

Strojní Oustecká sobota

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Strojní Oustecká sobota

MLADÍ ZDRAVOTNÍCI NA KOCIÁNCE

MLADÍ ZDRAVOTNÍCI NA KOCIÁNCE byli ve čtvrtek 11. května 2023. Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí připravil pro žáky základních škol okresu Ústí nad Orlicí soutěž v poskytování první pomoci pod názvem oblastní kolo Soutěže mladých zdravotníků. O volné stanoviště jsme se postarali s ukázkou vozidla a jeho vybavení. (Foto Lukáš Prokeš)

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MLADÍ ZDRAVOTNÍCI NA KOCIÁNCE

Brigáda

V sobotu 18.3.2023 proběhla brigáda na odstranění vzrostlých tújí od bývalé školy. Bylo provedeno na žádost Osadního výboru. Hasiči zde odpracovali 36 hodin. Na místě budou vysázeny ozdobné keře.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Brigáda

Celodenní školení zásahové jednotky

Tradiční celodenní školení zásahové jednotky SDH Černovír se v letošním roce uskutečnilo 28. ledna 2023. Zopakovali jsme si uzle a práci s lanem, zásady hašení požárů za silného mrazu, ale také základní hasičské dovednosti, jako je přenášení věcných prostředků a jejich uložení na požární technice. Těšíme se, že příští celodenní školení se uskuteční již v nové školící místnosti.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Celodenní školení zásahové jednotky

Úklid cyklostezky

Osadní výbor nás požádal, zda by bylo možné uklidit cyklostezku směrem na Lanšperk, která byla znečištěna po kácení stromů, které bylo v uplynulých týdnech v okolí cyklostezky prováděno. Tímto se cyklostezka stala nebezpečnou nejen pro cyklisty, ale i jiné sportovce. Vyhověli jsme a cyklostezku uklidili. Úklid proběhl v pátek 13. 1. 2023.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úklid cyklostezky

Uctění památky

Společně s mnoha dobrovolnými i profesionálními hasiči jsme ve středu 7. prosince 2022 uctili minutou ticha památku kolegy, dobrovolného hasiče, Ing. Jana Dvořáka, který zemřel při zásahu u požáru v Novém Boru na Liberecku.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Uctění památky

TATRA byla na STK

V pondělí 28. listopadu 2022 byla Tatra na pravidelné kontrole STK. Ač už nám slouží mnoho let, je Tatra stále v dobré kondici a kontrolou STK prošla bez ztráty hvězdičky.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TATRA byla na STK

Výcvik ve FIRE DRAGONU

„Fire Dragon 7000“ v majetku společnosti Dräger Safety s.r.o. opět zavítal do České Republiky, konkrétně do Vysokého Mýta. 9. října 2022 se v prostorách areálu HZS konal výcvik dobrovolných hasičů. Nejdříve teorie a poté samotný výcvik – 2 vstupy, abychom se pěkně v mobilním ohňovém trenažeru vystřídali . Výcviku se zúčastnil Luboš Zachař, Jan Severa a Martin Mannl.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výcvik ve FIRE DRAGONU

Dálková doprava vody v rámci námětové cvičení

V pátek 30. září se uskutečnilo jedno z pravidelných námětových cvičení Jednotek dobrovolných hasičů města Ústí nad Orlicí. Tématem cvičení byla dálková a kyvadlová doprava vody při zdolávání lesního požáru. První stanoviště, čerpání vody, bylo zřízeno na Tiché Orlici „u mokrého provozu“, odkud byla rozvinuta hadice přes přečerpávací stanice až na parkoviště u chatové osady Amerika na Kubincově kopci.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dálková doprava vody v rámci námětové cvičení

Den první pomoci na Kociánce

23. ročník Světového dne první pomoci dnes proběhl na Kociánce v Ústí nad Orlicí ve středu 7. září 2022, tato akce byla zároveň doplněna o Den životního prostředí. My jsme se zúčastnili s CAS 24 TATRA T-815 a DA L1Z Iveco Daily. Zvídavých dětiček bylo opravdu hodně a společně s dalšími složkami IZS jsme strávili fajn den.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den první pomoci na Kociánce