fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Jednotka

Sběr šrotu v obci

Rok se s rokem sešel a my jsme opět uspořádali sběr železného šrotu v obci. Proběhl v sobotu 23. 4. 2022 v dopoledních hodinách. Poděkování patří všem, kteří nám přispěli.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sběr šrotu v obci

Vyhledávání nezvěstné osoby

Dne 14. 4. 2022 byla naše jednotka povolána v rámci spolupráce IZS k technické pomoci – vyhledávání nezvěstných osob do obce Dolní Dobrouč. Vyhledávání mělo šťastný konec, osoba byla v pořádku nalezena.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyhledávání nezvěstné osoby

Zásahová jednotka má již 9 výjezdů

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zásahová jednotka má již 9 výjezdů

Výcvik ve vyhledávání osob

Sobota 19.3.2022, vnitřní prostory dělostřelecká tvrz Hůrka, Králíky. Tento den jsme se zúčastnili odborného školení na téma orientace v neznámém prostoru za snížené viditelnosti, pod odborným vedením profesionálního hasiče Davida Hynka.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výcvik ve vyhledávání osob

Holiday World & Region World Praha

Jubilejní 30. ročník tradičních veletrhů Holiday World & Region World probíhal ve dnech 18 .- 20. 3. 2022 v moderním výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Ve středu 16. března jsme naložili materiál a ve čtvrtek 17. 3. 2022 ráno vyrazili do Prahy postavit pro město Ústí nad Orlicí tradiční expozici. Podařilo se, i telka fungovala :-). Rozložení expozice a odvoz zpět do Ústí nad Orlicí proběhlo v neděli v odpoledních hodinách. Materiál jsme uskladnili v prostorách města následně v pondělí.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Holiday World & Region World Praha

Požár lesního porostu Skuhrov

K požáru lesního porostu v České Třebové, Skuhrově, nás zvedl KOPIS Pardubice dne 14. 3. 2022 ve 12:22 hod. Požár hasilo osm jednotek, na místě probíhala kyvadlová doprava vody. Po příjezdu zpět do Černovíru bylo potřeba umýt CAS i materiál, domů jsme se vrátili kolem 18:00 hod.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár lesního porostu Skuhrov

Technická pomoc po dopravní nehodě

V sobotní dopoledne, dne 12.3.2022, přesně v 8:56 hod vyjela jednotka na technickou pomoc, konkrétně odstranění stromu, který zůstal ležet v řece po úterní nehodě osobního automobilu. Dopravu na místě řídila městská policie UO. Ještě v týdnu, konkrétně ve středu 9. 3. 2022 odpoledne jsme opět na žádost KOPIS likvidovali norné stěny po této dopravní nehodě.

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Technická pomoc po dopravní nehodě

Válka na Ukrajině a odvoz humanitární pomoci

Informace pro členy SH ČMS v souvislosti s děním na Ukrajině najdete zde: https://www.dh.cz

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Válka na Ukrajině a odvoz humanitární pomoci

Podařilo se a budeme mít hasičskou věž!

Poslední únorový den, tj. 28. 2. 2022 byla naše hasičská zbrojnice předána stavební firmě, která zahájí přístavbu, na kterou jsme čekali od roku 2017. Děkujeme městu Ústí nad Orlicí, že tuto investici v letošním rozpočtu schválilo a stavební firma se může pustit vesele do práce.

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Podařilo se a budeme mít hasičskou věž!

Začal nás sužovat silný vítr

Začíná se stávat pravidlem, že několik dní v měsíci fouká velmi silný vítr, který svoji sílou páchá veliké škody nejen na majetku lidí, ale i v samotné přírodě. Naše jednotka během lednových i únorových „vichřic“ vyjížděla k několika popadaným stromům a odstraňovala následky silného větru.

Zároveň jsme také vyjížděli k těmto zásahům:***

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Začal nás sužovat silný vítr