fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Jednotka

ZJ – Vichřice Herwart

V neděli odpoledne 29.10.2017 se i naše jednotka zapojila do odstraňování následků vichřice Herwart, která zasáhla prakticky celou republiku. Ve 14.10 vyhlásil KOPIS poplach. Jednotka vyjela oběma vozidly, v každém bylo družstvo 1 + 5 hasičů. Pomáhala na území města Ústí nad Orlicí. Na sídlišti Dukla ve Wolkerově údolí u stromu, který spadl na elektrické vedení, u nemocnice a přímo v jejím areálu, na místní komunikaci Pod lesem a také v samotném Černovíru při odstraňování spadlých stromů. Z pohledu statistického sledování událostí jsme zaznamenali tři zásahy typu technická pomoc. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář

ZJ – Pomoc po bouřce

V pátek 11. 8. 2017 jsme byli požádáni o pomoc – opravu utržené střešní plachty (po čtvrteční bouřce) městského pódia v Cakli před akcí Janouškovo Ústí. Jednotka provedla opětovné natažení a zajištění střechy. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář

Divoká voda

6. května za relativně slunečného a teplého počasí se členové naší jednotky spolu s kolegy z OSP Stary Waliszów zúčastnili výcviku na vodě. Z raftů jsme vyhnali pavouky a vyrazili směr Nekoř. Při sjezdu Divoké Orlice nás čekaly zajímavé jezy, které prověřily naše dovednosti. 12 osob na 3 raftech vyrazilo pokořit Divokou Orlici a jízda to byla famózní. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář

Námětové cvičení okrsku

Simulovaný zásah při požáru bytu si naše zásahová jednotka vyzkoušela první květnový pátek společně v koordinaci s  doborovolnými hasiči ze zásahových jednotek Ústí nad Orlicí I., Hylváty a Knapovec. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář

Celodenní školení jednotky 2017

Skoleni_09Celodenní školení JSDH Černovír proběhlo v sobotu 25. února 2017 v černovírské hasičárně. Na programu bylo, jako již tradičně spojení, obsluha dýchací techniky, uzlování a daná témata pro letošní rok. Novinkou bylo seznámení s novým přetlakovým ventilátorem Papin 350 s mlžícím zařízením a také opakování resuscitace dospělé osoby.

Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář

Planý poplach – výjezd č.3

V sobotu 7. ledna byla jednotka SDH Černovír povolána k požáru v panelovém bytě v Ústí nad Orlicí, ulice Na pláni. Jednotka vyjela oběma vozidly v celkovém počtu 9 hasičů. Po příjezdu na místo zásahu byla VZ odeslána zpět na základnu.

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář

Odstraňování sněhu ze střechy jídelny – výjezd č.2

dsc00580Ve středu 4. ledna 2017 byla jednotka povolána ředitelem KŘ Města Ústí nad Orlicí, panem Nykodýmem. Jednotka vyjela v počtu 1+1 s vozidlem DA L1Z Iveco Daily a na místě odstraňovala sníh z ploché střechy školní jídelny. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář

První výjezd 2017 – vytažení vozidla z příkopu

V pondělí 2. ledna 2017 vyjela jednotka na kondiční jízdy. Při jízdě po silnici 360 z Černovíru do Ústí nad Orlicí se nacházelo asi 150m od železničního přejezdu v Černovíru osobní vozidlo mimo vozovku mezi silnicí a železniční tratí. Jednotka byla majitelkou vozidla požádána o vytažení na vozovku. Vozidlo bylo vytaženo pomocí textilního popruhu. Vzhledem k zhoršeným povětrnostním podmínkám dva členové jednotky řídili provoz na pozemní komunikaci během zásahu. Po vytažení vozidla jednotka pokračovala v kondiční jízdě.

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář

Výjezd č. 5 – vytažení vozidla #2

DSC00555V pátek 25. března byla jednotka opět požádána občanem o vytažení vozidla z příkopu u silnice č. 360, tentokrát cca 80 m od přejezdu do Černovíru. Při příjezdu jednotky již byla na místě posádka PČR a řídila zde dopravu. Zapadlý automobil, Škoda Octavia, byl z příkopu vytažen pomocí lanového navijáku na CAS 24 T815. Posádka vozidla (1+5) po vytažení osobní automobil omyla vysokotlakým proudem a na základnu se vrátila 50 minut po povolání. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář

Výjezd č. 4 – Vytažení vozidla

Ve středu 23. března byla naše jednotka požádána občanem o vytažení vozidla Hyundai Terracan z příkopu u silnice č. 360 naproti železničnímu přejezdu do Černovíru. Posádka 1+4 s CAS 24 T-815 vozidlo potáhla mimo příkop. Toto vozidlo bylo pojízdné a mohlo pokračovat v jízdě. Naše jednotka se vrátila na základnu 20 minut po výjezdu.

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Napsat komentář
Steppery pro pálení tuků a tvarování postavy