fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Jednotka

Bouřky opět udeřily

I když ještě nevládnou tropy, přesto se květnové dny nesly ve znamení bouřek, vydatných srážek a dokonce i supercel. Silná bouřka se přenesla přes naše území v neděli 19.05.2024 v podvečerních hodinách. V Černovíru se obešla bez velkých škod, ale v Ústí nad Orlicí a Knapovci napáchala velkou neplechu. Naše CAS byla v tuto dobu v servisu, takže jsme byli odhlášeni z výjezdů, ale jakmile se CAS vrátila zpět, přispěchali jsme na pomoc hasičům do Knapovce.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bouřky opět udeřily

Sjíždění Divoké Orlice

Naši „rafťáci“ sjížděli v sobotu 4.5.2024 Divokou Orlici. Upouštěla se Pastvinská přehrada, a tak by byla škoda nevyužít lepšího průtoku a nevyrazit splout Divokou Orlici. Bez újmy na zdraví i materiálu se vrátili v pořádku domů.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sjíždění Divoké Orlice

Brigády

Jarní měsíce roku se pro nás mimo jiné nesou v pracovním duchu. Čeká nás spousta práce na úpravě atletických drah, nového zázemí i na různých brigádách. Jednou z již ukončených brigád bylo stěhování dopravní agendy městského úřadu Ústí nad Orlicí do provizorních prostor Galenu. Protože se brigády konají v dopoledních hodinách, moc si vážíme toho, že se jich účastní naši hasičští důchodci a směnaři.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Brigády

Zkouška agregátů a společné námětové cvičení

Sobotní dopoledne 14. dubna strávili naší strojníci v hasičárně, zkoušely se agregáty, měnil se olej v motorech. Letos s prací pomohli i mladí hasiči, kteří se pomaloučku zaučují.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zkouška agregátů a společné námětové cvičení

Jednotka se školila v nových prostorech hasičské zbrojnice

V sobotu 17.2.2024 čekalo na zásahovou jednotku celodenní školení. Školení se uskutečnilo v nových prostorech hasičské zbrojnice…….

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jednotka se školila v nových prostorech hasičské zbrojnice

Vánoční svátky 2023 nebyly poklidné

Místo zvonečku u vánočního stromečku nám v neděli 24.12. v 17:10 hod houkla siréna a vyjížděli jsme k požáru rodinného domu v Dolní Dobrouči. Na základnu jsem se vrátili až kolem 21:00 hod. V tu dobu již začal foukat silný vítr, padat vydatný déšť a teplota vzduchu začala stoupat vzhůru. Sníh, který v předchozím dnu napadl, začal rychle tát a hladina řeky Tiché Orlice začala stoupat. Ve 2:00 hod dne 25.12.2023 byla ještě ve svém korytě, ale o pár hodiny později se již rozlila po okolních loukách. Po celou dobu jsme stav monitorovali a hlídali.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční svátky 2023 nebyly poklidné

Smutná událost ke konci roku 2023

Některé činy jsou těžko pochopitelné… 21. 12. 2023 došlo k tragédii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy na náměstí Jana Palacha v Praze. Útočník zde zastřelil několik lidí a poté i sebe. Na sobotu 23.12.2023 byl vyhlášen státní smutek a ve 12:00 hod jsme se připojili k uctění památky obětí minutou ticha.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Smutná událost ke konci roku 2023

Technická pomoc – jezdecká hala Tapawingo

V neděli 3.12.2023 jsem byli požádáni o technickou pomoc v Horních Libchavách na jezdecké hale Tapawingo. Během několika dní napadlo velké množství těžkého sněhu a hrozilo nebezpečí, že se střecha haly propadne. Deset hasičů likvidovalo sníh ze střechy několik hodin.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Technická pomoc – jezdecká hala Tapawingo

Námětové cvičení na Perle 01

Taktické námětové cvičení jednotek sborů dobrovolných hasičů města Ústí nad Orlicí se v pátek 27. října konalo v areálu bývalé textily PERLA 01. Cílem cvičení bylo ověření kapacity hydrantové sítě v lokalitě, nácvik vyhledání a evakuace  osob v zakouřené budově a likvidace požáru v průmyslovém areálu.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Námětové cvičení na Perle 01

Taktické cvičení složek IZS

Taktické cvičení složek IZS se uskutečnilo 10. 10. 2023 na Žampachu, v Domově pod hradem Žampach. Za úkol jsme měli zlikvidovat požár v Zámecké budově areálu a TÉMA: požár ve společenské místnosti, kdy klient s mentálním postižením rozdělal oheň a v panice utekl, bohužel nikdo jiný nebyl přítomen, tak došlo k volnému rozvoji požáru. Cílem bylo procvičit součinnost jednotek požární ochrany, zvýšit odbornou úroveň taktického řízení zásahu velitelů JPO a další..

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Taktické cvičení složek IZS