fake watchesreplica watches
also involve kids in this happy and creative activity and distribute the work between them. Celebration of Easter is incomplete without Easter bunnies and Chocolate eggs. These bunnies are quite big in size and look very beautiful and cute. With you can get wide variety of decorations at discounted prices. Decorating your rooms with curling ribbons, iwc replica watch iwc replica watch door banners, Easter themed wall hangings, wreaths, Easter themed balloons and many more Easter themed decorations is also very important to provide an impressive look to your home replica omega watch replica omega watch . You can also use Easter spring flowers, paper Mache eggs and scented candles to celebrate Easter in a great way. Easter is not only a traditional religious event, but also a symbol of life, love and happiness tag heuer replica watches tag heuer replica watches iwc replikareplica omega watches iwc replikareplica omega watches breitling replika breitling replika tag heuer replica watches tag heuer replica watches . You can easily decorate your homes in a beautiful manner with these Easter decoration replica rolexreplica watch

Jednotka

Úklid cyklostezky

Osadní výbor nás požádal, zda by bylo možné uklidit cyklostezku směrem na Lanšperk, která byla znečištěna po kácení stromů, které bylo v uplynulých týdnech v okolí cyklostezky prováděno. Tímto se cyklostezka stala nebezpečnou nejen pro cyklisty, ale i jiné sportovce. Vyhověli jsme a cyklostezku uklidili. Úklid proběhl v pátek 13. 1. 2023.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úklid cyklostezky

Uctění památky

Společně s mnoha dobrovolnými i profesionálními hasiči jsme ve středu 7. prosince 2022 uctili minutou ticha památku kolegy, dobrovolného hasiče, Ing. Jana Dvořáka, který zemřel při zásahu u požáru v Novém Boru na Liberecku.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Uctění památky

TATRA byla na STK

V pondělí 28. listopadu 2022 byla Tatra na pravidelné kontrole STK. Ač už nám slouží mnoho let, je Tatra stále v dobré kondici a kontrolou STK prošla bez ztráty hvězdičky.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TATRA byla na STK

Výcvik ve FIRE DRAGONU

„Fire Dragon 7000“ v majetku společnosti Dräger Safety s.r.o. opět zavítal do České Republiky, konkrétně do Vysokého Mýta. 9. října 2022 se v prostorách areálu HZS konal výcvik dobrovolných hasičů. Nejdříve teorie a poté samotný výcvik – 2 vstupy, abychom se pěkně v mobilním ohňovém trenažeru vystřídali . Výcviku se zúčastnil Luboš Zachař, Jan Severa a Martin Mannl.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výcvik ve FIRE DRAGONU

Dálková doprava vody v rámci námětové cvičení

V pátek 30. září se uskutečnilo jedno z pravidelných námětových cvičení Jednotek dobrovolných hasičů města Ústí nad Orlicí. Tématem cvičení byla dálková a kyvadlová doprava vody při zdolávání lesního požáru. První stanoviště, čerpání vody, bylo zřízeno na Tiché Orlici „u mokrého provozu“, odkud byla rozvinuta hadice přes přečerpávací stanice až na parkoviště u chatové osady Amerika na Kubincově kopci.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dálková doprava vody v rámci námětové cvičení

Den první pomoci na Kociánce

23. ročník Světového dne první pomoci dnes proběhl na Kociánce v Ústí nad Orlicí ve středu 7. září 2022, tato akce byla zároveň doplněna o Den životního prostředí. My jsme se zúčastnili s CAS 24 TATRA T-815 a DA L1Z Iveco Daily. Zvídavých dětiček bylo opravdu hodně a společně s dalšími složkami IZS jsme strávili fajn den.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den první pomoci na Kociánce

Nehoda traktoru a autobusu

Pět jednotek hasičů likvidovalo následky nehody autobusu a traktoru v Černovíru ve čtvrtek 1. 9. 2022. V autobusu cestovalo celkem 13 osob a řidič. V traktoru byl pouze řidič. Při nehodě byly zraněny tři cestující z autobusu. Hasiči zajistili místo nehody tak, aby nedošlo k úniku provozních náplní a případnému požáru. Info – HZS Pardubického kraje.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nehoda traktoru a autobusu

Černovírský potok opět zahrozil

Vysoké teploty a absence dešťů se nevyhýbá ani České republice. Na déšť jsme všichni čekali jako na smilování, přišel, ale vytrvalejší než bychom si přáli. Nad Černovírem spadl během noci ze soboty na neděli 21. srpna 2022 vysoký úhrn srážek, který opět způsobil zvednutí hladiny místního potoka a ohrozil tak nemovitosti v jeho nejbližším okolí. Vydatně pršelo i celé dopoledne a v neděli v 10.19 h byl vyhlášen poplach k odstranění nebezpečných stavů.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Černovírský potok opět zahrozil

Požár na Strážném

19. 7. 2022 a dopolední výjezd – požár lesa, Strážný. Na místě jsme zasahovali spolu s HZS Ústí nad Orlicí a JSDH Ústí nad Orlicí. Na základnu jsme se vrátili kolem 11. hodiny.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár na Strážném

Cvičení složek IZS

Velké námětové cvičení složek Integrovaného záchranného systému se v Centru sociální péče města Ústí nad Orlicí konalo ve středu 22. 6. 2022. Námětem byla celková evakuace bytového domu při požárů.

Pokračovat….
Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cvičení složek IZS