Archiv pro měsíc: Červenec 2016

Den IZS příměstského tábora

Ve čtvrtek 14. července 2016 na černovírskou hasičárnu dorazil příměstský tábor, který pořádala SŠUP Ústí nad Orlicí. Pro děti ve věkovém rozpětí druhého stupně základní školy jsme měli připravený program, který těmto dětem představil IZS a práci jeho složek. Svou … Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Den IZS příměstského tábora

Soutěž ve Wilkanówě

Soutěž gminy ve Wilkanówě se uskutečnila 16. 7. 2016. V letošním roce se v kategorii českých týmů zúčastnila dokonce dvě družstva mužů. Naši muži obsadili 1. místo v kategorii, v celkovém pořadí 3. místo. Chlapi zvládli štafetu v čase pod … Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soutěž ve Wilkanówě

O černého výra 2016

Poslední červnová sobota byla, jako již tradičně, dnem konání jedné z nejstarších soutěží na okrese v požárním útoku družstev – konaly se závody O černého výra, letos již 25. ročník. A i letos byla soutěž součástí Velké ceny ústeckoorlicka. Na … Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O černého výra 2016

Branny den Gymnázia Ústí nad Orlicí

V úterý 28. června 2016 proběhl branný den Gymnázia Ústí nad Orlicí, letos na hřišti samotného gymnázia. Náš sbor zde představil DA L1Z a prezentoval činnost dobrovolných hasičů.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Branny den Gymnázia Ústí nad Orlicí

Dopoledne s Mateřskou školou Černovír

Ve čtvrtek 29. června 2016 jsme na černovírském hřišti Pod lesem přivítali místní mateřskou školu. Pro děti jsme si připravili zábavně poučný program s hasičskou tématikou. 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dopoledne s Mateřskou školou Černovír

O Putovní pohár SDH a obce Bystřec

Den po závodech v požárním útoku dospělých v Černovíře, jsme se v neděli 26. června 2016 vydali do Bystřece, kde se konala soutěž v požárním útoku žáků. Náš sbor reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení Pavla Mičková, Verča Pořičká, Péťa a … Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O Putovní pohár SDH a obce Bystřec