Archiv pro měsíc: Leden 2017

Planý poplach – výjezd č.3

V sobotu 7. ledna byla jednotka SDH Černovír povolána k požáru v panelovém bytě v Ústí nad Orlicí, ulice Na pláni. Jednotka vyjela oběma vozidly v celkovém počtu 9 hasičů. Po příjezdu na místo zásahu byla VZ odeslána zpět na … Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Planý poplach – výjezd č.3

Odstraňování sněhu ze střechy jídelny – výjezd č.2

Ve středu 4. ledna 2017 byla jednotka povolána ředitelem KŘ Města Ústí nad Orlicí, panem Nykodýmem. Jednotka vyjela v počtu 1+1 s vozidlem DA L1Z Iveco Daily a na místě odstraňovala sníh z ploché střechy školní jídelny.

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Odstraňování sněhu ze střechy jídelny – výjezd č.2

První výjezd 2017 – vytažení vozidla z příkopu

V pondělí 2. ledna 2017 vyjela jednotka na kondiční jízdy. Při jízdě po silnici 360 z Černovíru do Ústí nad Orlicí se nacházelo asi 150m od železničního přejezdu v Černovíru osobní vozidlo mimo vozovku mezi silnicí a železniční tratí. Jednotka … Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První výjezd 2017 – vytažení vozidla z příkopu

VVH SDH Černovír

dscf1959Letošní VVH proběhla 17.12.2016 v sále hostince U Bobše v Černovíru. Starostka Zuzana Mačátová zahájila jednání. Program jednání byl schválen. Sál byl skoro celý zaplněn hasiči. Dostavili se i hosté z SDH Lanšperk, Hylváty, Knapovec a Ústí n.O. I. Předsedkyně Místní skupiny Českého červeného kříže Černovír. Starosta města Ústí nad Orlicí Petr Hájek a místostarosta Jiří Preclík.  Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VVH SDH Černovír

Besídka mladých hasičů 2016

Stejně jako v předchozích letech i letos se naši mladí hasiči mohli těšit na vánoční besídku. Vánoční besídka probíhala první prosincový víkend, samozřejmě její součástí bylo přespání v hasičárně, na které se všechny děti těšily. Ale pěkně popořadě.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Besídka mladých hasičů 2016