Školení jednotky a výjezd k požáru do Kerhartic

IMG_8819 (2)V úterý 13. ledna 2015 se od 17 hodin uskutečnilo první školení jednotky v letošním roce. Školení se mimo dlouholetých členů jednotky zúčastnilo i pět nováčků. Zvolená témata byla vybrána s ohledem na začínající členy – byl proškolen zákon č. 133/1985 Sb. o požární ochraně a vyhláška MV č. 247/2001 Sb. o organizaci a činnosti jednotek požární ochrany. Na plánované metodické listy Bojového řádu JPO Řízení již nedošlo, protože byl jednotce v 18:59 vyhlášen poplach a jednotka byla KOPISem vyslána k požáru v třípatrovém bytovém domě v Kerharticích.

K požáru vyjela CAS 24 T815 s osádkou 1+5. DA L1Z s osádkou 1+2 zůstalo v záloze na zbrojnici. Krátce po příjezdu na místo zásahu byla naše jednotka, společně s jednotkou Ústí nad Orlicí I., velitelem zásahu odeslána zpět na základnu z důvodu malého rozsahu požáru. Nováčci v naší jednotce zůstali na zbrojnici a sledovali radioprovoz při zásahu.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
img_8820
img_8819
img_8818
NezařazenéPermalink