Podzimní kolo hry plamen 2016-17 v Dolní Čermné

img_20161022_114652

Žáci

Ani letos nechyběli Naši mladí hasiči na závodu požárnické všestrannosti, na podzimním okresním kole hry Plamen, který se konal v sobotu 22. 10. 2016 v Dolní Čermné. SDH Černovír nasadil do nového ročníku hry Plamen jeden kolektiv složený ze dvou pětičlenných hlídek.

Ráno jsme se všichni sešli plni energie a očekávání v 7 hodin u hasičské zbrojnice. Než jsme se poskládali do aut, uběhlo asi 20 minut, ale po usazení všech účastníků jsme mohli jet. Cestou jsme se zastavili na Lanšperku pro Ondráška a tím pádem jsme byli kompletní. V autě panovala dobrá nálada a ta byla utužena skutečností, že jsme v Dolní Čermné malinko zabloudili.

Ihned po příjezdu na místo, jsme si zabrali lavice a stůl pod stanem a vedoucí nás šli přihlásit na závod. Abychom se zahřáli, tak jsme různě běhali po areálu, tancovali a hrály hry. Protože jsme dostali startovní číslo 21, na řadu jsme přišli kolem dvanácté hodiny. První běžela hlídka A (Pavlínka, Danielka, Eliška, Verča a Ondra), která chybovala na střelbě a základech první pomoci a odnesla si 22 trestných minut. Hlídka B (Samča, Daneček, Péťa, Ondrášek a Vládík) vyběhla 8 minut po naší první hlídce a přiběhla s 30trestnými minutami. I přes velké očekávání podobného výsledku jako v Černovíru (6. místo) se celkově naše družstvo mladších žáků umístilo na 23. místě ze 40 kolektivů kvůli chybám na střelbě a základech první pomoci.

Dorostenci

Ve stejný den se konalo i podzimní kolo soutěže dorostu, do které SDH Černovír nasadil 6 jednotlivců. V kategorii starší dorostenci obsadili Lukáš Rosa 6. místo a Matouš Zachař 7. místo. Do kategorie starší dorostenky jsme nasadili Martu Pirklovou, která obsadila krásné 3. místo a Hanu Kulhánkovou, která se umístila na 6. místě. Ve středních dorostenkách se na 11. místě umístila Veronika Pirklová. Nikola Rosová, která běžela v kategorii mladší dorostenky poprvé, obsadila výborné 2. místo.

Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme jim mnoho úspěchů do dalších závodů.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail