Hasičský ples

Velká kulturní událost roku proběhla v sobotu 10. 2. 2018 v hostinci U Bobše v Černovíru. Ples, na který se všichni dlouho těší, se začal připravovat již několik týdnů dopředu. Navštívili jsme a požádali o sponzorský dar nejen firmy v Ústí nad Orlicí, ale také ty místní v Černovíru. Tombola se pak připravovala ve středu a v pátek před plesem. Letos se sešlo 192 výherních cen a 18 hlavních cen do půlnoční tomboly.
Tímto bychom chtěli strašně moc poděkovat všem, kteří hasičský ples podpořili. Poděkování patří i hasičům a jejich rodinám, kteří do naší tomboly také přispěli.
Zázemí plesu se začalo chystat v sobotu v 10.00 hod. V poledne již bylo hotovo a tak jsme mohli jít domů na chutný oběd, zafandit českému biatlonu na ZOH 2018, načerpat síly a v 18.00 hod opět vyrazit do naší hospody. Před 19.00 hod přijela i kapela DUALL, která nám již třetím rokem na plese hraje. Pomalu se začali scházet první netrpělivý tanečníci, ve 20.00 hod se stála dlouhá fronta na obálky s tombolou, která byla ve 20.20 hod komplet prodána. Tancovalo se, veselilo se a pilo až do ranních hodin. Kolem 23.00 hod přišlo na řadu vystoupení souboru „ZUHAŠA“, k naší veliké radosti mělo vystoupení obrovský úspěch, diváci si dokonce žádali přídavek. Ten nebyl, ale příští rok se polepšíme. Pokud přemýšlíte nad názvem souboru, dáme Vám malou nápovědu: ZUzkyHAsičskýŠAntán. Oficiálně ples skončil ve 3.00 hod, ale někteří domu odcházeli až za svítání.
Tak přátelé s dobrou náladou a novou kapelou na hasičském plese 2019 Na shledanou!!

tombola-sponzori 2018

NezařazenéPermalink