Mladí hasiči ukončili sezónu 2017/2018

Tak je to tady, i nám letos skončila sezóna a my ji řádně ukončili na hřišti Pod Lesem, kde jsme se sešli v pátek 29. 6. 2018.
Bez nástupu by se nemohlo začít, takže jsme se spořádaně vyrovnali, vyslechli si program a mohli se pustit do připravených „soutěží“. První byla společná pro rodiče s dětmi…… Úkolem bylo shodit tři plechovky, kdy jeden obsluhoval džberovku a druhý mířil na plechovky zády k nim. Důležitá byla spolupráce, ale všichni tuto disciplínu zvládli bravurně. Krátká pauza a poté sranda pro dospělé. Nejen, že na rodiče čekal nevábný nápoj, ale také přeskok přes švihadlo, podlézání tunelu, nafukování balónku anebo přeskok přes laťky. Všichni jsme se pobavili a mohli jsme si dát výborný dortík. Ještě jedna malá soutěž pro děti ve formě spolupráce a poté to „největší překvapení“!
Vedoucí v divných oblecích s čepičkami a i my jsme vyfasovali čepky…. Kašová bitva, nojo, to byla zábava. Všude lítala modrá, červená a žlutá kaše. Poté mytí v kádi a s prázdnými žaludky jsme se těšili na párky. Pochutnali jsme si, dostali jsme krásné a výborné perníkové medaile a pak už byl pomalu čas jít domů.
Sezóna 2017/2018 je u konce a my gratulujeme všem zúčastněným nejen za přežití :-D, ale hlavně za výkony, dobrou náladu a skvělý kolektiv. Užívejte prázdniny ve zdraví a na viděnou na stanování!

Mladí hasičiPermalink