Hasičský ples 2019

V sobotu 9. 2. 2019 se tradičně od 20.00 hod konal v hostinci U Bobše hasičský ples. Letos nově s hudbou ZEUS z Dobrušky.
Přípravy na ples probíhaly již během ledna, navštívili jsme firmy a obchody v Ústí nad Orlicí a okolí, a požádali je o podporu našeho plesu formou daru nebo finanční částky. Tak jako každý rok k nám i letos byly velice vstřícný a tombola byla opět bohatá. Podpořili nás i spoluobčané Černovíru, kteří podnikají, za což jim velice děkujeme.
Zvaní na ples proběhlo v neděli 2. února, přípravy tomboly pak 6. a 8. února. V sobotu se pak od 10.00 hod připravoval sál a večer mohlo vše vypuknout. Hudba ZEUS u nás v Černovíru byla vůbec poprvé, takže přijela již v 18.00 hod, aby si vše stihla připravit.
Ve 20.00 hod zazněla první písnička a v neděli po 3.00 hod ranní pak ta poslední. Obálky do tomboly byly prodány během několika minut, jejich počet byl 186 kusů. V hlavní tombole se pak losovalo cca 20 cen, například dort, popelnice, sleva na zájezd do Řecka nebo další, letecký dle vlastního výběru atd.. Návštěvnost vzhledem ke chřipkové epidemii byla o něco nižší než loni, což se na zábavě nijak neodrazilo. Věříme, že se ples všem líbil a že se zase v roce 2020 se všemi uvidíme.

NezařazenéPermalink