Prověrka MH ve Svatém Jiří

Před okresním kolem jsme se vydali na prověření našich sil do Svatého Jiří, kde se 10. – 11. 5. 2019 konala soutěž O pohár obce Svatý Jiří. Pohár jsme si sice neodvezli, ale nasbírali jsme mnoho zkušeností.
Mladší si v pátek odběhli štafetu CTIF, na kterou si vystáli pořádnou frontu. Štafeta se povedla a mohli si jít hrát nebo odpočívat na sluníčko. Starší běželi nejen štafetu CTIF, ale také požární útok a požární útok s překážkami CTIF. Před požárním útokem se „pokazila“ mašina, takže se čekání protáhlo ještě více a nervozita stoupala.
Po útoku si zaběhli útok CTIF, na které nasbírali pár desítek trestných, ale do sobotního závodu jsme to vychytali. Na závěr jsme si dali štafetu CTIF a mohli jsme se pobalit a vyrazit na noc domů.
Sobotní vstávání bylo pro některé těžší, ale všichni to zvládli a mohli jsme vyjet do Svatého Jiří. Mladší čekaly disciplíny: štafeta 4×60 m, štafeta dvojic a požární útok a starší měli navíc i útok CTIF. I přes neúčast 2 závodníků za mladší, jsme si nějak poradili a vše zvládli. Víme, co ještě potrénovat, kde co změnit a jaké detaily doladit.
Nakonec naši mladší obsadili 16. místo z 24 kolektivů a starší 17. místo z 25 družstev.
V pátek také proběhl závod Ligy OSH v běhu na 60 metrů překážek jednotlivců. Naše umístění:
Mladší dívky
Eliška Mačátová – 2. místo
Veronika Pořická – 10. místo
Starší dívky
Lucie Pirklová – 9. místo
Lucka Burešová – 16. místo
Pavla Mičková – 21. místo
Daniela Kubcová – 29. místo
Nikola Rosová – 32. místo
Monika Burešová – 52. místo
Mladší chlapci
Filip Bureš – 13. místo
Ondřej Beneš – 16. místo
Starší chlapci
Jiří Láslo – 11. místo

Mladí hasičiPermalink