I o prázdninách to u nás ŽIJE!

Oslavy SDH Lanškroun proběhly v sobotu 29. 6. 2019. I my jsme byli pozváni a naše CAS byla mezi vystavovanými hasičskými vozidly…

V neděli 30. 6. 2019 v Nepomukách. Pot nám stékal po těle, zda to bylo výkony nebo vysokými letními teplotami necháme na Vás 🤣. Jinak u kluků drobné chyby a celkové 23. místo, u děvčat první pokus 19,92s a celkové 9. místo.

Kondička se dá pilovat i jinak! Posezení spojené s grilováním a laděním detailů na nadcházející závody proběhlo ve čtvrtek 5. 7. 2019.

Se zelenými dresy bojovalo družstvo mužů v Dolním Třesňovci O zelený pohár.. Na sklopky s časem 20:48s obsadili v základním kole 3. místo. Finále tak bylo jisté a krůta na dosah…. nakonec však finálový čas stačil na druhé místo. I tak skvělý sportovní den v sobotu 7. 7. 2019.

Ve čtvrtek 18.7. proběhlo školení s D programem, který se vyznačuje nízkou hmotností útočného vedení, lepší manipulací, hospodárností užitné hasební vody, ekonomikou zásahu atd..

Zásah v pondělí 22. 7. 2019 ve 13:43 hod,uvolnění komunikace – vytažení traktoru z příkopu. Jednotka provedla vytažení traktoru a úklid místa události, poté i opláchnutí vozidla.

Hasiči v Nekoři slavili 145. výročí založení SDH! Pozvání jsme dostali i my a v sobotu 3. srpna jsme se oslav zúčastnili s DA Iveco.

Ve čtvrtek 6.8. 2019 jsme na žádost osadního výboru prořezali a vyčistili břeh místního potoka u spodní křižovatky v Černovíru a když už jsme byli v tom pracovním zápalu, uklidnili jsme také okolí sochy Nejsvětější trojice (pro nás černovíráky U Křížku).

NezařazenéPermalink