Archiv pro měsíc: Říjen 2012

Výcvik ve Flashover kontejneru ve Vysokém Mýtě

Na sobotu 27. října 2012 byli členové jednotky SDH Černovír pozváni na výcvik do Flashover kontejneru HZS Pardubického kraje ve Vysokém Mýtě (déle jen FOK nebo kontejner). Deset vybraných členů jednotky se tedy v 6:45 sešlo v naší zbrojnici a společně vyrazilo oběma zásahovými vozidly do Mýta. Bylo sice mrazivo, ale jasno a školící místnost na vysokomýtské stanici byla příjemně vytopená (já zaujal strategické místo u radiátoru).  Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výcvik ve Flashover kontejneru ve Vysokém Mýtě

Námětové cvičení-požár domova důchodců

Dnes, ve 14:56 byl jednotce vyhlášen poplach. Jednalo se o taktické cvičení, připravené velitelem směny „C“ HZS Pardubického kraje z CPS Ústí nad Orlicí. Text poplachové SMS:

POZAR SHROMAZDISTE OSOB Usti nad Orlici Cihlarska CP:761,Domov duchodcu Usti nad Orlici (Cihlarska 761) TC hori pocitac,stul a nastenka Tech:CAS 24/3400/210-T815. Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Námětové cvičení-požár domova důchodců

Podzimní kolo hry Plamen – ZPV na Kunčicích

V sobotu 13. října jsme vstávali časně ráno, protože v 7:15 jsme odjížděli na závody požárnické všestrannosti do Letohradu Kunčic. Osobními automobily nás vedoucí dovezli ke kunčické sjezdovce, kde byla zima a zatažená obloha, ale také dobře  připravené zázemí. Na prezenci jsme obdrželi startovní čísla 4 žluté (pro starší) a 5 bílé (pro mladší).  Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Podzimní kolo hry Plamen – ZPV na Kunčicích