Poměření sil družtev našich žen v požárním útoku

Jako zpestření po závodu požárnické všestrannosti  Memoriálu Zdeňka Veselého, si naše ženy připravily měření sil mezi družstvy žen našeho SDH. Zde je komentář referentky žen:

„Bohužel se nám nepodařilo sestavit družstvo, abychom se mohli zúčastnit  více soutěží VCÚ 2012, tak abychom zakončili sezónu nějakou pěknou tečkou, vyzvali jsme družstvo žen, které reprezentovalo náš sbor před lety na okresních soutěžích k poměření sil v tradičním i netradičním požárním útoku.

O tom, že se poběží i netradičně starší ženy nevěděly a tak bylo velké překvapení, když se na hřišti začaly připravovat velké roury na přeskok dle nezapomenutelné soutěže P.R.D.  v Lanškrouně. Mladší ženy si oblékly slušivé paruky a sukénky, starší ženy zase běžely v „historických“ růžových teplákových bundách. A jak to už bývá, tento souboj skončil nerozhodně, a společné zážitky z hasičských soutěží z předchozích let se probraly u sklenky dobrého moku v hasičárně. Co musíme jako mladší ženy uznat je fakt, že i po tolika letech to starší ženy zvládly na jedničku a jsme zvědavy, zda i my to budeme po dvaceti letech umět stále tak dobře jako ony.“

Fotografie budou dodány o víkendu, omlouvám se.

Nezařazené, SportPermalink