V pondělí 28. května byl v 8.20 hodin vyhlášen další požární poplach. Hořet začalo v opuštěném areálu bývalé Perly „mokrý provoz“ nedaleko lávky přes Tichou Orlici. Požár se podařilo dostat velmi rychle pod kontrolu zásahem tří jednotek. Měřením nebyly zjištěny … Pokračovat….

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár bývalé Perly

Svatý Florián v Polsku

V neděli 27. května 2018 se v polském městě Bystrzyca Kłodzka konaly oslavy svatého Floriána, patrona všech hasičů, ale i kominíků a zedníků. Sv. Florián slaví svůj svátek 4. května. Každoročně se této akce účastníme, její součástí je také mše, … Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Svatý Florián v Polsku

Soutěž Běloveské kilo

V Náchodě pokračovaly Východočeské stovky. Naše „stovkařka“ Marta Pirklová tam nesměla chybět a tak po náročném pátku a sobotě, kdy byla na soutěži mladých hasičů v Mladkově jako vedoucí, vyrazila v neděli 27. 5. 2018 závodit sama. Na soutěž se … Pokračovat….

Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soutěž Běloveské kilo

Celorepublikové setkání praporů v Brně

Oslava 100. výročí republiky a celorepublikové setkání praporů v Brně to byla akce, na které jsme nemohli chybět. Bohužel se toho na poslední květnový víkend sešlo hrozně moc a tak od nás jel pouze jednatel Ludvík Špinler. S sebou samozřejmě … Pokračovat….

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Celorepublikové setkání praporů v Brně

Požár skládky v Českých Libchavách

V sobotu 26. května se v 10.44 hod rozezněla siréna a naše jednotka vyjížděla k požáru skládky komunálního odpadu v Českých Libchavách. Jednalo se o skládku o rozměrech zhruba 40 x 30 m, u požáru zasahovalo 13 jednotek hasičů. Ti … Pokračovat….

Rubriky: Zásahová jednotka | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár skládky v Českých Libchavách

Okresní kolo mladých hasičů a dorostu

Okresní kolo hry PLAMEN v Mladkově Poslední květnový víkend jsme již tradičně strávili v Mladkově na okresním kole hry Plamen. Nádherné počasí nás provázelo celý víkend, takže jsme se i nádherně opálili. V pátek jsme se začali scházet po desáté … Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní kolo mladých hasičů a dorostu

Skončila Liga OSH v přeboru jednotlivců na 60m

Celkem osm závodů bylo zařazeno do Ligy OSH v přeboru jednotlivců okresu Ústí nad Orlicí na 60 m překážek ročník 2017/2018, ten poslední proběhl v Mladkově. Pro závodníky to byl netradiční závod, neboť byl součástí okresního kola hry Plamen a … Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Skončila Liga OSH v přeboru jednotlivců na 60m

Liga OSH v „60“ pokračovala v Žamberku

Předposlední závod Ligy OSH Ústí nad Orlicí v běhu jednotlivců na 60 metrů překážek pokračoval v Žamberku. A naše umístění: Eliška – 11. místo, čas 20,64 s Verča – 17. místo, čas 21,57 s Ondrášek – 28. místo, čas 29,29 … Pokračovat….

Rubriky: Mladí hasiči | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Liga OSH v „60“ pokračovala v Žamberku

Soutěž okrsku č. 11

Soutěž našeho okrsku proběhla letos výjimečně v pátek od 17.00 hod. Pořadatelem jsme byli my, a tak už během týdne se začala tato soutěž připravovat. Příprava areálu, nějaké občerstvení, zázemí, to vše muselo být do pátku připraveno. Soutěžní družstva si … Pokračovat….

Rubriky: Sport | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Soutěž okrsku č. 11

Pozvánka na hasičský výlet

Rubriky: Nezařazené | Štítky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka na hasičský výlet