Pyrocar 2018

Předposlední srpnový víkend patřil Pyrocaru. Jedná se o největší setkání požárních automobilů, jejich řidičů a osádek v ČR, jediný opravdový veletrh hasičské a záchranářské techniky v České republice nazývaný také „FEST jak má být“. A tak jsme se v pátek 17. srpna již po čtvrté vydali na Přibyslavské letiště na největší setkání strojníků a techniky v republice.
Podruhé jsme jeli naším Ivecem včetně vleku s druhým kontejnerem. Na tomto setkání se sjelo 350 vozidel a ještě asi dalších 30 nejnovějších vystavovali naší přední výrobci. Z našeho sboru nás jelo celkem 6 a protože o naší techniku byl dost velký zájem, vždy jsme dva zůstali u auta, kde jsme odpovídali na dotazy a ostatní prohlíželi další vystavenou techniku včetně ukázek na zemi i ve vzduchu. Věřím, že jsme načerpali mnoho nových informací pro případnou stavbu další nové techniky pro naší jednotku. Za strojníky Míra Franz

Zásahová jednotkaPermalink

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *